Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
ale przy zmianie nadal było ok. 8% szans na trafienie do każdej z reprezentacji, więc mogli trafić do lepszej, ale też do gorszej. A niektórzy mogli nie zmieniać ze względu na siłę reprezentacji, tylko np. na osoby...
 
Jak będą słabsze za sezon to też można je zlikwidować Wink A może będzie większy napływ graczy i administratorzy przywrócą do starych reprezentacji wszystkich. Ja liczyłem że trafie na Bułgarię. Przydzielono mnie bodajże do Słowacji ale tam bym nie chciał skakać. Wiec zaryzykowałem i trafiła się Rosja , chyba nie będzie tak źle w niej mi. A jak nie to jest puchar narodów Wink
 
puchar narodwó nie bedzie dla tek mocnych zaniedłuigo wiec nie masz na co lioczyc
 
Gdyby nie było tej darmowej zmiany to przelosowanie miałoby sens,
Estonia dostała 3 nowych aktywnych graczy - 60k, 100k, 140k um, ale uciekli wszyscy...
Czy to jest fair?! Moim zdaniem nie.
 
Do Polski trafiła 1 lepsza osoba - 140 tys UM i jakoś nie narzekam.
 
Estonia, 140k um czyli zapewne chodzi o mnie, gdybym nie wydał pp to bym w estonii nie był przez moment. Najpierw trafiłem do kanady, darmowa zmiana przeniosła mnie do francji. Gdybym nie zdecydował sie wydać moich pp to bym nie był w tam gdzie teraz jestem, ani tych co trafiłem po drodze.

Do polski ta osoba też przez zmiane nie doszła tylko za własne pp, bo to też zapewne chodzi o mnie
 
(08-19-2014, 17:52)matty napisał(a):  Do Polski trafiła 1 lepsza osoba - 140 tys UM i jakoś nie narzekam.
jedna to zawsze lepiej niż żadna...
myślałem, że w miarę się wyrówna, tymczasem w Rosji, Norwegii, Polsce jest przepych, a inni nadal nie mają kogo wystawiać w drużynówkach...
 
Nie powiedziałbym, że w Polsce jest przepych.
 
3 graczy w TOP 25,
7 graczy w TOP 50
i jeszcze czterech na trzeciej stronie
jesteś pewien, że nie ma przepychu?

macie 11 graczy w TOP75
Estonia dla porównania ma tylko 5, w tym 1 nieaktywnego (potencjał 1 151)
 
No to co My możemy zrobić, nic.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości