Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
Opcja druga (czyli 8), choć nie mam zdania czy Czechy i Słowacja czy Szwecja i Francja
 
Pisze troche wcześniej:

(07-06-2014, 16:37)Administrator Techniczny napisał(a):  Na dniach odbędzie się ankieta globalna w grze.

wybór może być miedzy: Czechami(aktywni seniorzy), Słowacją, Szwecją i Francją(aktywni seniorzy), można zrobić że odpadną: Czechy i Szwecja czy Słowacja lub Szwecja. Wybierając tę opcje pozostawił bym Czechy i Francje żeby nie trzeba było już ich podmieniać.
 
usuwamy 8 żeby każda reprezentacja miała więcej szansz na triumfy np. japonia ma 3 aktywnych graczy a reszta nie było ich w grze ponad 100 iw ięcej
 
Moja ostateczna decyzja. Jest taka że w pucharze narodów mogę skakać jako reprezentant USA(reprezentacje zlikwidować bo nie ma aktywnych graczy) Lub do Bułgarii. Dlaczego akurat ta reprezentacja bo mój kolega klubowy którego znam z innej gry jest w niej. A nawet chyba ma jakąś funkcje.
Zróbcie ankietę. Czy zgadzasz sie na zmniejszenie reprezentacji o 8 ekip. I dajcie do wyboru wszystkie ekipy które by gracze chcieli zlikwidować 10-12 najsłabszych. Wybór obowiązkowy wybrania 8 ekip. Każdy będzie miał prawo wyboru która chce zlikwidować. I zrobicie to w sposób demokratyczny
 
Z likwidacją Czech, to jest trochę problem. Bo mamy wystarczająco zawodników w seniorach, ale juniorów już wcale. Ja jeden sezon odpuściłem, mimo iż jestem selekcjonerem (zadania).
Cała szóstka seniorów plus ja logowaliśmy się w ciągu doby.
Juniora nie mamy żadnego aktywnego.
W żeńskiej mamy jedną panią aktywną.
Natomiast Słowacja ma tylko 3 graczy aktywnych w seniorach, 1 juniora i 1 w żeńskiej.
Chociaż ciężko o obiektywizm będąc selekcjonerem, to zostawiłbym Czechy. Ale obojętne gdzie będę grał w przyszłym sezonie.
 
Przemek, w podobnej sytuacji chyba jest Francja
 
A Niemcy?
 
Niemcy są na 10 lub 12 miejscu w rankingach.
 
Właśnie bo nikt tam nie gra.
 
Jest dużo krajów do likwidowania. A wy się akurat uparliście biednej Francji. W seniorach sobie dobrze radzą i w juniorach mają trochę punktów.
[Obrazek: DOMINATOR-LOGO.png] ID:2951
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości