Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
Zrobiłbym tak, że usuniemy 5 krajów (sami zdecydujecie) ale zostawiamy ich skocznie podczas treningów i zawodów. Według mnie to: Austria, USA, Słowacja, Japonia i Kanada. Zostawiamy ich skocznie. To jest moje zdanie.
 
Lotniczek, nie rezygnujemy z nich, mój post sprzed paru stron

(06-30-2014, 17:54)Administrator napisał(a):  Skocznie zostana, nie bedziemy z tego rezygnowac. Jest 20 reprezentacji
 
Ok mój błąd.
 
no i jak w koncu
ile odpadnie i jakie
 
Aktualnie trwa dyskusja co do szczegółów w gronie Administracji i PA.
 
ok ale jak już to na początku sezonu letneigo czy już nowyego zimowego bedize usunięcie
 
Możliwość zmiany narodowości to jakieś nieporozumienie.
Zmniejszenie liczby krajów miało wzmocnić pozostałe, tymczasem wśród tych 12 znowu wyselekcjonowała się pula słabszych, gdyż każdy zmienia sobie kraj tak długo aż trafi do lepszego...
Estonia dostała 3 w miarę dobrych i aktywnych graczy, z czego dwóch zmieniło sobie repki na silniejszą Polskę i silniejszą Ukrainę. JAKI TO MA SENS?!
Może teraz jeszcze ja mam uciec i pogrążyć Estonię?! Mam tyle PP, że mogę zmieniać tak długo aż wypadnie mi to co chcę. ALE JAKI TO MA SENS?!
 
Możesz uciekać i trafić do lepszej. Każdy z tych rozlosowanych dostał jedną zmianę, więc nie zmieniają w nieskończoność, chyba że płacąc a taka możliwość istniała też wcześniej.
 
Ale to że masz pp i możesz zmieniać to na to nie ma wpływu to że była zmniejszona liczba reprezentacji
 
uważam, że nie powinni mieć tej jednej darmowej zmiany..
kto trafił do dobrej repki to już tam został, a kto trafił do słabszej to sobie z niej uciekł = większa szansa, że mocne repki stały się jeszcze mocniejsze.

idąc waszym tokiem myślenia to każdy gracz rozpoczynający grę powinien mieć jedną darmową zmiane..
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości