Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#11
Jasne tylko, że po 19 roku życia już 6 miejsc nie bedzie Smile)
 
#12
Myślę, że 10 reprezentacji wystarczy:
Polska, Austria, Japonia, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Czechy,Finlandia (to nie jest oficjalna lista i może ulec zmianie).
Ewentualnie możemy zostawić 15 reprezentacji.
 
#13
Rozlosować nowe składy reprezentacji. Ograniczyć liczbę reprezentacje do 12-8. W USA jest zemna 2 aktywnych graczy. Co bardzo zniechęca i trochę zmusza do skakania w reprezentacji bo nie jestem selekcjonerem. A może dać ankietę na stronie czy jesteś za zmniejszeniem reprezentacji . A drugie pytanie czy zmienił byś reprezentacje na inna ? Bo co innego mniejsza liczba reprezentacji a co innego zmiana reprezentacji. Ja wolał bym zostać w mojej i żeby dolosować. Albo całkowicie rozwalić układ i odnowa nadanie reprezentacji.
 
#14
Przepraszam bardzo, ale Estonia musi zostać, jesteśmy najlepsi w juniorach.
 
#15
Najlepiej jak się dogadamy co do liczby zawodników, to warto opracować listę reprezentacji. Dla mnie np Polski może nie być na liscie . A powinna byc USA. Potem rozlosować kto w której bedzie Smile
 
#16
Nie zgadzam się na ingerowanie w nasz skład, można ewentualnie dorzucić nam dodatkowych graczy, bo nie mamy kogo wystawiać w seniorach.

Najlepiej niech admin stworzy ranking potencjału reprezentacji, wtedy będzie wiadomo kto powinien zostać.
 
#17
Ja też nie zgadam się na usuniecie mojej reprezentacji. Albo może warto iść w stronę braku ograniczeń składu. Tylko np w drużynówce trzeba mieć graczy maksymalnie 20 dni nie aktywnych. I selekcjoner może zgłosić tylko aktywnych graczy w ciągu 20 dni od ostatniego logowania do składu
W znaczeniu braku ograniczeń ze dany skład nie musi skakać jak nie ma wymaganej liczby. I nie ma za to żadnej kary!
 
#18
Dodam, że graczy, którzy mają 19 i więcej lat (mogą skakać w Seniorach, ale nie mogą w Juniorach) w przeciągu ostatnich 24h było dokładnie 70.
Graczy poniżej 19 lat było dokładnie 63.

hans_1986, jeśli odbędzie się zmniejszenie liczby reprezentacji, to od nowa będą przydzielani gracze do reprezentacji i każdy gracz będzie miał możliwość jednej darmowej zmiany reprezentacji (na losową).
 
#19
Wszyscy nowe reprezentacje? Bez sensu o_O chodzi o to, żeby utworzyć mocniejsze, z tych prawie nieaktywnych, słabych...
 
#20
Widzę, że admin chce pójść na łatwiznę, a z punktu widzenia graczy będzie to baaaardzo złe. Proszę zauważyć, że ludzie przyzwyczaili się do swoich kolegów z reprezentacji, u nas jest 4-5 aktywnych i bardzo mocnych graczy, i dobrze się dogadujemy, nie chcemy zmian.
Tak jak mówiłem, najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rankingu potencjału reprezentacji, niech znikną te które mają najmniejszy potencjał (czyli jest tam mało aktywnych graczy), wtedy wystarczy przenieść ich tylko do tych mocniejszych ekip.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości