Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#21
Tak jak proponuje Decross (z potencjałem) myślę, że byłoby najsensowniejszym rozwiązaniem.
 
#22
I może gracze mieliby 3-4 dni na wybór reprezentacji bez losowań nie widząc jaką narodowość wybrali inni.
 
#23
widze ze decross boi sie o reprezentacjie Smile zrozumiale, ale ok, gazior dal dobry pomysl, z najmniej aktywnych reprezentacji pododawac do innych i tyle, ewentualnie dac mozliwosc zmienienia losowo tym osobom, i zrozumcie ze to podniesie atrakcyjnosc gry, teraz wystarczy sie zalogowac, zrobic kilka specializacji i juz sie jest w reprezentacji a tak to kazdy zmuszony bylby do ciaglego treningu itd Wink ciezko sie dostac, ciezko utrzymac, bardziej realniej i ciekawiej
 
#24
Gdyby się zdarzyło tak, że nie byłoby miejsca dla zawodników w kadrze, to według mnie można zrobić jakąś dodatkową kadrę kadetów (wiek tylko 16 lat) juniorzy 17-19 i seniorzy 20+
 
#25
Jeśli usuwać reprezentacje to tylko poprzez losowanie i tyle Smile)
 
#26
Ja jestem za ponieważ w mojej reprezentacji są 3 w miarę aktywne osoby z której jedna skacze w Pucharze Narodowym, a jedna jest dopiero początkująca. Nie ma praktycznie konkurencji (bo większość nieaktywna lub loguje się na kilka dni). Ja bym chętnie zmieniła reprezentację na mocniejszą by wzmocnić drużynówkę żeńską jakieś lepszej reprezentacji bo w Słowacji tylko ja ciągnalę żeńską co nie ma większego sensu.
 
#27
Ja jestem za, ale do 15 reprezentacji, 15 ponieważ 70 aktywnych seniorów to 12 reprezentacji a jeszcze mogą dojść nowi seniorzy. A usunąć wolałbym te naprawdę które najmniej uczestniczące w PŚ(prawdziwym)(słowacja, ukraina, francja, kanada, usa), ale można zrobić według pot reprezentacji i usunąć 5 najgorszych.
 
#28
Proszę nie sugerować się tylko i wyłącznie PŚ. Wszyscy najlepsi gracze Estonii skaczą w juniorach, a jeden w Pucharze Narodów.
 
#29
Tylko szkoda Słowację wyrzucać w sumie, bo mamy dobrze rozwiniętą infrastrukturę skoczni i było by szkoda to marnować. Bo rozumiem reprezentacja out to i skocznie out. Wtedy by można wrzucić więcej skoczni ktore biorą faktycznie udział w PŚ.
 
#30
obecnie ile jest reprezentacji ?

Ja bym redukcje zrobił tak że by na każdym kontynencie można skakać , a nie żeby wywalić jakieś państwa
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości