Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za zmiejszeniem liczby Reprezentacji
Ankieta jest zamknięta.
Tak
80.00%
28 80.00%
Nie
20.00%
7 20.00%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiejszenie liczby reprezentacji
#51
Gazior pisałem o tym kilka stron wcześniej. Silver969 to jest dobra myśl.

(06-30-2014, 14:57)Administrator napisał(a):  Ja jestem za, ale do 15 reprezentacji, 15 ponieważ 70 aktywnych seniorów to 12 reprezentacji a jeszcze mogą dojść nowi seniorzy. A usunąć wolałbym te naprawdę które najmniej uczestniczące w PŚ(prawdziwym)(słowacja, ukraina, francja, kanada, usa)
 
#52
Ja powiem wprost i tak, nowe reprezentacje to dla mnie = nowe losowanie narodowości = wybór nowych selekcjonerów i zastępców = niech każdy kraj wybierze sobie selekcjonerów. Jeśli kasujemy narody to aby było uczciwie i bez spin to jest najlepsze rozwiązanie, żeby wszystkim od początku rozlosować narodowość i nie mam nic przeciwko temu ja nawet, bo czy skaczę dla Norwegii, czy Niemiec lub Austrii to dla mnie to tylko gra i liczy się w rywalizacji dobra zabawa Smile A jak komuś nie przypadnie do gustu narodowość to 25 PP czy tam ile i niech próbuje dalej Smile Oczywiście to wszystko po zakończeniu obecnego sezonu.
 
#53
Ja bym wylosował nowe narodowości tym z tych 5 co by odpadły i dał jedną darmową zmiane reprezentacji gdyby im sie naprawde nie podobała ta którą wylosowali
 
#54
Ja zdecydowanie też jestem za pomysłem Administratora Smile
 
#55
ok, to ja czekam na konkretną deklarację, które reprezentacje odpadną, jakie zostaną przemalowane na nowe barwy itp.
@Mariuszyn, Reprezentacja to też grupa ludzi, do których już zdążyliśmy się przyzwyczaić, np. ja bym nie chciał dostać teraz losowego kraju i użerać się z jakimiś gimbusami, dobrze mi z tymi, z którymi jestem teraz.
Barwy Estonii od zawsze mi się podobały, jakieś chaotyczne zmiany i resety mogłyby zniechęcić do gry parę osób.
 
#56
Z jednej strony rozumiem kilka reprezentacji jest słabych, kasuje się te reprezentacje i losuje nowe z możliwoscią zmiany. Tylko to nie wina kilku graczy, że kilku jest dobrych a reszta słaba. Oni nie grają za całą reprezentację. Aby było sprawiedliwie powinno się skasować kilka i zrobić reset dla wszystkich graczy.
 
#57
(07-03-2014, 13:01)Administrator napisał(a):  Ja bym wylosował nowe narodowości tym z tych 5 co by odpadły i dał jedną darmową zmiane reprezentacji gdyby im sie naprawde nie podobała ta którą wylosowali

Popieram.
 
#58
Jak chcecie forsować pomysł resetu to może lepiej zamilczcie. Nie macie żadnego argumentu na to, że reset jest lepszy od tej lekkiej korekty, która już została omówiona.
Plan w punktach, który może pozwoli to co po niektórym lepiej zrozumieć:
1. Graczy z obecnych krajów - Austria, Niemcy, Włochy, Japonia, Słowacja, Słowenia, Szwecja - przenosimy do pozostałych krajów.
2. Wyżej wymienione kraje kasujemy.
3. Przemalowujemy np. Ukrainę na Austrię itd., żeby zachować ciekawsze nazwy krajów.
i tyle
Tym sposobem wszystkie dobre ekipy pozostają w niezmienionych składach + dostają dodatkowe wzmocnienia.
Będziemy też mieli takie kraje jakie są w normalnych skokach.
Kto jest za? Kto jest przeciw?
Jeśli przeciw to dlaczego? Konkrety poproszę, "zróbmy reset, będzie fajnie" mnie nie przekonuje.
 
#59
Popieram
 
#60
Zdecydowanie za, ta opcja jest najsłuszniejsza. Będą lepsze reprezentacje (więcej aktywnych zawodników) i upodobnienie do prawdziwych skoków, gdzie z niektórych krajów raczej nie ma za wielu skoczków.
A jak komuś nie będzie odpowiadać ta, do której zostanie przydzielony, raz będzie mógł zmienić za darmo.

Poza tym, gdyby wszystkim zresetować reprezentację to zrobiłby się bałagan. Po pierwsze mogłoby trafić, że po przemieszaniu byłyby reprezentacje bardzo mocne i znów słabiutkie (tak jak teraz kwalifikujące się do usunięcia) i teraz ktoś się starając, będąc w dobrej, może trafić do takiej słabej, gdzie nic drużynowo nie osiągnie, a tak jak zostaną podokładani zawodnicy ze słabszych reprezentacji do lepszych, to będą też mieli większe możliwości niż dotychczas.
I po drugie jak by było, że wszyscy i jednokrotna zmiana możliwa za darmo, to trafiam do jakiejś repki, patrzę, że mi nie odpowiada poziomem czy niektórymi zawodnikami, przenoszę się do innej i po tym też inni pozmieniają reprezentacje, że nie będzie wiadomo czy zmieniać czy nie
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości