Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chcecie by było to wprowadzone
Ankieta jest zamknięta.
Tak
75.00%
12 75.00%
Nie
25.00%
4 25.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Przygotowanie do sezonu
#11
ale masz szanse wygrać, i wcale nie musze brać 1 pkt w innym tylko to rozłożyć:
1 etap: 5pkt(-20%)
2 etap: 7pkt(-12%)
3 etap: 20pkt(+40%)
4 etap: 8pkt(-8%)

Masz szanse wygrać jakieś zawody i słabszy zawodnik może sie skupić wy coś wygrać, a reszte sezonu poprostu poskakać nic, a może dać mniej więcej równo i cały sezon solidnie skakać, to jest taktyka, i gracz teraz będzie miał większy wpływ na zawody
 
#12
A ja mam pytanie. Co z graczami, którzy nie wydadzą żadnego punktu? Mają w każdym etapie -40%?
 
#13
nie, standardowe 10 pkt na każdy etap.
 
#14
na tym polega taktyka, że ktoś może wydać dużo pkt na jakiś etap, a nie doskakiwać do podium, bo inni też będą mieli dużo w tym samym etapie, natomiast ktoś trafi w inny etap, gdzie inni przydzielili mniej pkt i moze wygrywac.
a energetyk (np. 8%) będzie liczony od potencjału z bonusem, więc proporcjonalnie potencjał powiększa, albo pomniejsza się jeszcze bardziej.
 
#15
może ci co by nie kombinowali nic by nie wydawali dostawali by pare procent mneij potencjału żeby zachhęcic ich do robienia taktyk i rozdzielania
 
#16
Kamilu, ale ktoś może mieć taką taktykę, że chce wszędzie po równo, więc tego akurat nie popieram.
 
#17
Kamil, ale ktoś może chce walczyć o generalke? o lige? Wtedy ważne jest by cały sezon mniej więcej równo skakać, może zrobić mały odchył, 1pkt w jakimś etapie, ale będzie to bardziej wyrównane dlatego w propozycji jest tak jak teraz, że 10pkt to 0% bonusu
 
#18
Wszystko ładnie, to wszyscy 3-4 etap dadzą mocniej bo tam jest wiele imprez typu mistrzostwa kraju , zawody wiekowe i itp.
 
#19
Terminarz zostanie lekko zmodyfikowany, tak żeby zawody typu MI, PK, ZW były w różnych etapach
 
#20
proponuje MI zostawic na koniec zimowego (3 etap ) bądz dac nawet na koniec sezonu letniego wtedy było by jeszce ciekawiej bo pewnie wiekszosc rozłoży te punkty na sezon zimowy a wlecie nic bo oleja sezon letni i tam moglibyscie wstawic MI
a puchar kraju dac na poczatek sezonu żeby to było takie przetarcie przed sezonem
a wiekowe w srodku sezonu
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości