Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy podoba ci się pomysł
Ankieta jest zamknięta.
Tak
85.71%
6 85.71%
Nie
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podnoszenie formy przez trening klubowy
#1
ID 5164nick:jurki23
Pomysł: Każdy trenuje zgadza się? Poprzez trening normalny,niektórzy siłownie, TnS, Szybki trening za to poprzez trenowanie rośnie forma i dochodzi zmęczenie zgadza się? A poprzez trening klubowy nie ma nic. Może wprowadzić że jak się robi trening klubowy to chodź by forma rosła dla zawodników?Np jak ktoś ma trenera 250-200 um to wzrost 4% formy, 200-150 to 3% 150-100 to 2% A poniżej 100 to 1% formy. Pomysł obowiązywał by w dniu meczu klubowego.
Cel: Dobre przygotowanie do zawodników do meczu
Plusy: Szansa na jak najlepsze przygotowanie zespołu (Czasami bywa tak że ktoś loguje się po meczu w godzinach wieczornych ze względu na obowiązki ,praca niektórzy nauka,obowiązki domowe)
Minusy: Mniej niespodzianek podczas meczów ligowych.
 
#2
popieram pomysl Smile
 
#3
Tak, ale nie do końca. Forma spada dziennie o 4%, więc nie powinno być tak, że kluby mające 2-3 najlepszych trenerów (więc praktycznie wszyscy z czołówki) mogą wbić formę do 100%, chodzi o to, żeby zawodnicy się przygotowywali do zawodów, w tym meczów ligowych, jak się nie przygotują, to klub na tym traci. Już i tak zostało wprowadzone udogodnienie, że mecze ligowe są tylko w godzinach wieczornych, więc jest czas od północy do przynajmniej 19 na przygotowanie. I po to jest 6 zawodników w klubie, żeby też można było robić rotacje.

Reasumując, jestem za tym, żeby trening klubowy podnosił formę w dniu meczu klubowego, ale na pewno nie o 4%. Może o 2%
 
#4
Silver ja tak zaproponowałem można by bylo inaczej ,za trening indywidualnie płacimy forma rośnie i dochodzi zmęczenie,a za to np. że kluby płaca za trenerów to forma chodź trochę by wzrosła.
 
#5
Mam 2 propozycje:

- Można ustawić, że codziennie forma nie spada o te 4%, tylko o o 7%, ale za trening klubowy dostaje się formę z przedziału 1-3%, bez względu na trenera, by nie rosła przewaga lepszych graczy.
- Można zrobić tak, że trener dający mniej UM dodaje więcej formy, natomiast trener dający więcej UM daje tej formy mniej. Takie "coś za coś".
 
#6
Zgodzę sie na podnoszenie formy przez trenera- ale wiadomo większe spadki formy za to. Co do rodzaju wzrostu wiadomo lepszy trener, większy skok , szybciej forma może skoczyć ale też większe zmęczenie.A z czasem słabszy wzrost formy.
Czyli załóżmy 1-4 tydzień po za trudnieniu forma (od+4 do +3), zmęczenie(+1do +3)
4-7 tydzień forma (od +2 do 0), zmęczenie (od 5 do 10)
podałem przykład. Można dobrać współczynniki takie że z każdym dniem sezonu jest to w jakimś zakresie(losowe) albo stale przydzielone. I też podzielić to co do umiejętności trenerskich.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości