Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
90.00%
9 90.00%
Nie
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kosz] Propozycji ciąg dalszy
#1
ID/nick: 1453 Cytrus
Pomysł:Bank, kręgielnia
Cel: A wieć pierwsze co dzis mi wpadło do głowy dotyczy banku, a dkołądniej by wprowadzic tam cos takiego jak ,,Przelewy,, kazdy gracz mógby przleac innemu graczowi pieniadze na konto, można powiedziedź ze były by to takie pożyczki, bo wiadome nikt kasy nie bd oddawał tak żeby nic z tego niemieć. A drugi pomysł to może nie jest o tyle mój, ale leń Cody(marian) leni się napisac go na forum, chodzi o kręgielnie by zamiast zakładki kręgielnia , dac tam zakładke ,,salon gier,, by znajdowały sie tam różne typy gier, za które bysmy mogli zgarniać dodatkowe um, czy karnety na skocznie. Mozna też dySkutowac , czy tam miałby być limit czy coś, zawsze można zrobic, np ze musimy najpierw wykupić wejscie do salonu gier
Plusy: Urozmaicenie gier, co do banku, mozna pomóc nowym graczom
Minusy: Jak zwykle sporo pracy, inncyh nie widzę
 
#2
Z przelewaniem kasy dla innych graczy, jestem na nie.
 
#3
Dla mnie pierwszy pomysł też zbędny. Ktoś pracuje to ma kasę, z czasem coraz więcej. Zaczynało sie od zera i potem można się spokojnie dorobić, aż jest nadmiar.
Ale druga opcja jak najbardziej na tak
 
#4
To jak 1 opcja odpada, 2 drugi pomysł przechodzi ? Smile jeżeli tak to bym pomyśał i bym napisał co ma w takim salonie sie znajdować, i bym zaproponował, co nam dana gierka dała Tongue
 
#5
To zaproponuj Wink
 
#6
Bilard- Dostajemy x Wybica( grająć w bilarda ćwiczymy celność. Dzięki celności lepiej trafiamy na progu.
Rowerek-x wybicia - trenujemy nogi, lepsze nogi lepszy wyskok Tongue
Gruszka- X Lądowania
Mechaniczny byk rodeo-x balansu
skok z trampoliny- Xlądowania
Zbijanie kręgli-x koncentracji
Przysiady ze sztangą -x wybicia.
Tylko coś takeigo wymyśliłem.. Jednak może ktoś z was maa jakieś pomysły ?
 
#7
Przelewy odpadają. Salon gier? Hmmm... jak dla mnie za dużo darmowych UM
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości