Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na Redaktora
#1
Ogłaszamy nabór na Redaktora gazetki.


Od kandydata na Redaktora oczekujemy:
• Używania poprawnej polszczyzny - znajomości zasad ortografii i interpunkcji
• znajomości podstaw języka HTML (w razie problemów RN pomogą )
• sumienności
• wysokiej kultury osobistej

Gazetka wydawana jest co dwa tygodnie. Artykuły są obecnie dodawane w działach:
-Newsy z gry
-Sport
-Wywiady
-Humor
-Historia skoków narciarskich
-Ciekawostki


Każdy Redaktor otrzymuje wynagrodzenie za napisane artykuły. Za nic nie robienie ranga zostaje odebrana, a pensja nie jest wypłacana. Kopiowanie gotowych artykułów z Internetu nie będzie akceptowane.

Wzór podania:
ID, nick:
Wiek (realny):
Staż w grze:
Czas jaki planujesz poświęcić na pisanie artykułów (tygodniowo):
Kilka słów o sobie:
 
Odpowiedz
#2
ID, nick:5711 Lewandowski i Götze
Wiek (realny):10 lat
Staż w grze:7 miesięcy
Czas jaki planujesz poświęcić na pisanie artykułów (tygodniowo):około 30 godzin tygodniowo
Kilka słów o sobie: Cześć ! Mam na imię Kamil mam 10 lat. Używam poprawnej polszczyzny nie popełniam błędów. Znam cały język HTML i jestem bardzo sumienny .Mam nadzieje że zostanę redaktorem . Big Grin
 
Odpowiedz
#3
ID: 1552 nick: Askalon12
Wiek (realny): 19 lat
Staż w grze: 12 miesięcy
Czas jaki planujesz poświęcić na pisanie artykułów (tygodniowo): ile będzie potrzeba na początek myślę , że około 5-10h
Kilka słów o sobie: Witam. Mam na imię Kamil . Interesuję się motoryzacją , sportem , filmem oraz lubię podróżować i zawierać nowe znajomości . Jestem osobą bardzo otwartą i pełną humoru co mam nadzieję ułatwi mi pracę redaktora . Posiadam znajomości podstaw języka HTML byłem nawet z tego na kursieTongue i używam poprawnej polszczyzny . Jestem raczej sumienną i pracowitą osobą jak sobie coś wezmę do serca to chcę to robić jak najlepiej . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby .
Pozdrawiam
Askalon12 Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości