Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy Podoba ci się ten pomysł
Ankieta jest zamknięta.
Jestem za Wprowadzenie
100.00%
5 100.00%
Jestem Przeciw
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Działy
#1
Nick,IDDe Lorenco ID:50
Pomysł:Nowe Działy
Cel:
Chciałbym aby na forum zostały wprowadzone nowe działy między innymi ----Kluby gdzie można by było zareklamować i pogadać o swoim klubie
-Ankiety można by było robić Ankiety jakie tylko kto chcę ja nawet mam parę pomysłów można to dodać do OffTop
Plusy: Możliwość podzielenia się opiniami o klubach no i zabawa w Ankietach
Minusy:Więcej roboty dla MFWink
 
#2
Oj tam taki minus Big Grin
Jestem za wprowadzeniem działów Smile Szczególnie dział z klubami by się przydał.
 
#3
Przecież niedawno prowadziłeś reklame swojego klubu, jak dobrze pamietam w działe Dyskusji na temat gry
 
#4
no bo nie ma działu kluby to logiczne chyba nie ?
 
#5
Ja uważam że utworzenie takie działu nie ma sensu póki coSmile Maks 3 kluby tutaj przedstawia swój klub, jak dobrze pójdzie oczywiście.
 
#6
Fajnie, że dodałeś dział z ofertami grafiki a nie tylko propozycjami dla grafików. Teraz przydałoby się dodać w tych działach Subfora na: Propozycje i na Oferty, bo wszystko wrzucone do jednego kociołka to brzydko wygląda ^^
Chodzi mi o to, żeby było takie coś:
Strona forum -> off-top -> grafika i tu w grafice subfora: Propozycje i Oferty i w Ofertach jest wzór na oferty a w propozycjach - wzór na propozycje. I każdy pisze w danym subforum.
 
#7
Chciałbym tak zrobić ale nie mogę takie coś może tylko Admin ale propozycja warta uwagi Wink
 
#8
Działy zostały wprowadzone.
 
#9
Zamykam.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości