Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ocena drugiego serwera w skali 1-10
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer 2. - pierwsze wrażenia
#1
Cześć!
Od startu gry minęło już kilka dni i na pewno zaznajomiliście się z grą. Ja i pozostali członkowie Administracji jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat drugiego serwera. Podzielicie się nimi z nami?
 
Odpowiedz
#2
Co tu dużo gadać Big Grin Fajny jest, na pewno te etapy jakoś wprowadzą losowość. Czekamy na pierwsze zawody!!!
PS. Musi być więcej graczy, bo później znowu bd narzekanie.
 
Odpowiedz
#3
Jak dla mnie duży plus za całokształt i różnice wporownaniu z S1
 
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie dużo lepsze niż s1 tylko tej dyspozycji jeszcze nie zrozumiałem
 
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie super. Lepszy w porównaniu z s1. Nie mogę doczekać się pierwszych zawodów. Chciałbym poruszyć też kwestię zadań w PUBie. Moim zdaniem nie powinno być na nich limitu 4 w tyg itd. Zawodnik musi dążyć do tego aby osiągnąć te cele poprzez trening itp. Jeżeli ktoś robi szybciej postępy powinien z nich czerpać jak najwięcej korzyści. To tylko taka moja sugestia Wink
 
Odpowiedz
#6
(01-07-2015, 23:28)Simon11 napisał(a):  Jak dla mnie super. Lepszy w porównaniu z s1. Nie mogę doczekać się pierwszych zawodów. Chciałbym poruszyć też kwestię zadań w PUBie. Moim zdaniem nie powinno być na nich limitu 4 w tyg itd. Zawodnik musi dążyć do tego aby osiągnąć te cele poprzez trening itp. Jeżeli ktoś robi szybciej postępy powinien z nich czerpać jak najwięcej korzyści. To tylko taka moja sugestia Wink

mnie też się nie podoba ten limit, ale to jest chyba zrobione dla małego wyrównania, sam nie wiem. poza tym wszystko jest w porządku, wiele lepszego w porównaniu do s1.
 
Odpowiedz
#7
Bardzo mi się podoba ,kawał dobrej roboty zrobiliście.
 
Odpowiedz
#8
Już po pierwszych zawodach, ale mało graczy w grze.
 
Odpowiedz
#9
Gra sama w sobie jest atrakcyjna tyle opcji treningi,praca .specjalizacje,zadania itd i wszystko git tyle że to wszystko za dużo czasu zabiera nawet z KP trza spędzić na grze przeglądarkowej za dużo czasu a mając do wyboru teraz dwie postacie to już w ogóle porażka.Rozumiem założycieli gry że to wszystko trwa tyle czasu by wspomagać zakup KP ale nawet z nim to za długo trwa .
Wielu graczy rezygnuje z tego powodu z gry zaraz po starcie albo po krótkim czasie .Jest wiele grup graczy dzieląc ich można na wiek , płeć ,uczniów,pracujących itp. i każdy ma ograniczony budżet czasowy w zależności od ????????????? dlaczego nie ułatwić gry co postawi ją w świetle jeszcze atrakcyjniejszych czasowo ,dostępnych dla większej grupy graczy i Premium też będzie kupowane
 
Odpowiedz
#10
(01-19-2015, 13:02)zaba82 napisał(a):  tyle że to wszystko za dużo czasu zabiera nawet z KP trza spędzić na grze przeglądarkowej za dużo czasu a mając do wyboru teraz dwie postacie to już w ogóle porażka.

przecież jak nie masz czasu grać dwoma zawodnikami to możesz grać jednym.
według mnie jedynym minusem jest bardzo mocno spadająca dyspozycja (przy szybkim treningu trenując 100PE spada aż 30%), poza tym wszystko mi się podoba. Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości