Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu do gry?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
85.71%
6 85.71%
Nie
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Zredukowanie liczby reprezentacji
#1
Question 
ID/nick z gry: lolo114
Pomysł: Zredukowanie liczby reprezentacji
Opis pomysłu (min. 50 słów): zredukowanie liczby reprezentacji z 15 do 12 tak jak jest to na s1, ponieważ nie ma w obecnej chwili wystarczającej liczby graczy, oraz jest duża różnica w ilości graczy poszczególnych reprezentacjach. Redukcja dotyczyła by 3 najsłabszych reprezentacji.
Proponował bym wprowadzenie tego jeszcze przed rozpoczęcie sezonu.
 
#2
Zdziwiłem się, ze tak mało graczy jest obecnie w grze ( również chyba administracja), i dlatego było zrobione 15 repek, ale jak najbardziej 12 by było odpowiednio, częśc reprezentacji nawet nie ma zawodników by powołać, a kare bd musiały płacić... I tak jak napisał lolo jeżeli ma to byc wprowadzone to przed rozpoczęciem sezonu.
 
#3
A ja na miejscu administracji bym zostawił 15 reprezentacji wiadomo ze jeszcze gracze będą dochodzić , a potem będą mieli problem żeby zaistnieć jak będzie tylko 12 reprezentacji.
I zrezygnował bym z tych kar jesli nie będzie pelnego składu.
 
#4
Jeżeli juz chodzi o kary to moim zdaniem jak nie mamy kogo powołac jej nie powinno byc...
 
#5
Jestem za pozostawieniem 15 reprezentacji a likwidacją kar jeśli nie ma zawodników
 
#6
jestem za likwidacją kar. szczególnie ciężko jest skompletować kadrę kobiet.
 
#7
zniesc kary i tyle w temacie Smile
 
#8
Już kiedyś to pisałem, ale powtórzę jeszcze raz. Kary w pierwszym sezonie zostaną zniesione
 
#9
Przeanalizuję sytuację w reprezentacjach i ewentualnie zrobię ankietę w grze.
 
#10
Temat nieaktywny. Ilość reprezentacji na [S2] wynosi 9 ekip. Zamykam i przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości