Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiatr-warunki
#1
Witam
Aktualnie w grze jest tak jest wiatr od -0,3 do 0,3
Gdy zawodnik ma wiatr 0,3 ma wiatr pod narty i skacze daleko załużmy 140 m
A gdy już ma -0,3 skacze np 110
Wiadomo ze wiatr to jest losowa rzecz ale nie lepiej by było jakby były dodawane lub odejmowane pkt tzn wartosci wiatru by zostały ale gdyby miał -0.3 dodawano by mu do noty jakąs wartosc np 10 pkt gdyby miał 0,3 odejmowano by mu od noty 10 pkt
Ilosc odejmowanych i dodawanych pkt to tylko mój przykłąd ale było by bardziej sprawiedliwiej
 
#2
wiatr jest słaby, -0.3 a 0.3 to nie jest duża różnica i nie powoduje takiej różnicy w skoku jaką zaprezentowałeś. ja jestem na nie, jest to zbędne.
 
#3
chodzi Ci o współczynniki za wiatr, coś takiego jak w pucharze świata. Jeśli chodzi o taki system jestem na ta. A i bym proponował żeby czasem trafiały się konkursy gdzie wiatr wieje z z jednej strony czyli np od 0 - 0,6. np pod narty, chodzi o takie korytarze jak w pucharze świata, wiem że to trochę namiesza w kodzie i ciężko będzie to wprowadzić .Ale mogło by być ciekawie.
 
#4
Przydalo by się wprowadzić wiatr od -2 do + 2 i korytarze jak w realnym skokach plus punkty za wiatr od przodu lub od tyłu i wisienka na koniec belka od 1 do 3 i kazdy mógł by zmieniać lub sam ustalać z ktorej skacze nomi plus lub minus za to
 
#5
takie duży korytarz powietrzny to zabójstwo. nie chciał bym rywalizować w takiej loterii. Chyba ze to okienko było by ograniczone np same wiatry z tyłu, z boku i z przodu podobnie jak jest teraz. Oczywiscie korekty za wiatr powinny być które poczesci by ograniczały rozbieżności.
 
#6
I oto mi chodziło wiatr od -2 do 2 ms a korytarze byly by ustalone np.1,2 do 1,8 lub -1,2 do -1,8 plus belka plus minus punkty no i punkty za wiatr w plecy lub pod nart zależy jak to w realu jest
 
#7
jeśli już miałoby zostać to zwiększone, to max do 1m/s, powyżej tego już zdecydowanie za duża loteria by była i znów gracze by się skarżyli. to nie są realne skoki, tylko gra. i gracze nie powiedzą tak jak zawodnicy "taka jest pogoda, trafiłem/łam na takie warunki, a nie inne" tylko będą się skarżyć, że gra jest "niesprawiedliwa" (oczywiście są wyjątki, ale niewiele.)
 
#8
Moim zdaniem nie powinno się nic zmieniać
 
#9
No tak, nie powinno , a jak się stanie to zobaczymy.
___
szkolenia 5s
 
#10
Najlepszy wiatr to taki 2-3 m/s

_________________________
http://kosmetykidlawlosow.pl/
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości