Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jak oceniasz pomysły ?
Ankieta jest zamknięta.
Jestem za obydwoma
66.67%
2 66.67%
Jestem za pierwszy
0%
0 0%
Jestem za drugim
0%
0 0%
Jestem przeciw pierwszemu i drugiemu
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{S2]Reprezentacja
#11
zgadzam się z hansem. wpływy reprezentacja ma tylko za drużynówki oraz jeśli zawody są organizowane w danym kraju, a kwota startowa zwiększa limit zawodników na zawody indywidualne, które nie mają wpływu na zarobki.
 
#12
"Dostaliście XxXxXx PLN za sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w [tutaj nazwa miasta]"

Jest kasa za zawody u siebie
 
#13
(02-04-2015, 19:11)Administrator napisał(a):  "Dostaliście XxXxXx PLN za sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w [tutaj nazwa miasta]"

Jest kasa za zawody u siebie
ale tyko u siebie , za indiwidualne starty zawodników nawet procent nie idzie na reprezentacje. Może warto to zmienić. Chodz wszyscy raczej maja jednakowo , tylko żeby w danym kraju było tyle samo startów. Bo nie króre reprezentacje maja 3 skocznie co jest niesprawiedliwością bo mogą mieć więcej kasy bo prawdopodobieństwo jest większe na konkursy. Chyba ze  bedzie stała liczba konkursów na danej  reprezentacji  obejmujaca  puchar narodów(nie wiem czy reprezentacja  danego kraju ma wpływ z tego tytułu), puchar kontynentalny i swiata i drużynowe wszystkie żeby było to jednakowo dla wszystkich .  Wtedy ma sens  to dla reprezentacji by się rozwijała bo kasa jest ważna Wink 
 
#14
dobry pomysł żeby były jakies nagrody finansowe za indywidualne meijsca dla repki
 
#15
(02-03-2015, 20:58)Administrator napisał(a):  Pomysł: Puchar SJ
Był by to puchar reprezentacji w którym reprezentacja dostawała by punkty:
- za każde zawody, czterech najlepszych reprezentantów w danych zawodach w PŚM, PŚK, PK
- za każde zawody reprezentacji w drużynówkach(PDM, PDK, PDJ)

Na podstawie wyników tego pucharu mogły by być przydzielane kwoty startowe

Dlatego to zaproponowałem,  z tego pucharu były by nagrody dla reprezentacji za zajęte miejsca w nim.
 
#16
pomysł Administratora jest dobry i można by coś takiego wprowadzić do gry. byłby to ciekawy dodatek do gry. Smile
 
#17
Odświeżam! Big Grin
 
#18
Temat nieaktywny od ponad roku. Zamykam i przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości