Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer 2- Mistrzostwa
#1
Witam. Chciałbym poruszyć dyskusje dotyczącą Mistrzowskich  konkurencji.
Pierwsza rzecz: Mistrzostwa odbywają się tylko na jednej skoczni, według mnie powinny odbywać się również na skoczniach normalnych, a na dodatek np. co 2 sezony (to tylko propozycja) Także MI odbywały się w lotach. 
2 sprawa: Czemu są tylko Indywidualne ? Moim zdaniem powinny również odbywać się Drużynowe, to już może nie na każdej skoczni, ale Jedne konkurs na dużej skoczni drużynowy i jak są Mistrzostwa w lotach to też powinien byc konkurs drużynowy.
3: Aktualnie w MI biorą udział 50 najlepszych według rankingu ( To bardziej są Mistrzostwa gry ) Według mnie w Imprezach Mistrzowskich dana reprezentacja powinna móc wystawić od 4 do 6 zawodników.


To chyba wszystko co chciałem powiedzieć, wiec co wy o tym myślicie ? Zapraszam do dyskusji.
 
Odpowiedz
#2
Jestem za. sam myślałem o tym, żeby zaproponować MI Seniorów i Juniorów osobno, ale na s2 to dopiero za jakiś czas, w drugim lub trzecim sezonie. na skoczni normalnej (chociaż chyba nie ma takiej co mi by się podobała z HS 95, ale jest z HS 100m. Tongue) i dużej też chciałbym zobaczyć Mistrzostwa Indywidualne i Mistrzostwa Drużynowe. Na mamutach drużynowe niekonieczne, ale też mogłyby być. Smile
 
Odpowiedz
#3
Jeżeli mówisz ze w przyszłych sezonach dopiero to mysle ze za te 2,3 sezony to tylko Mistrzostwa Juniorów, a pozostałe to juz od następnego sezonu Smile
 
Odpowiedz
#4
Można by było zorganizować Mistrzostwa Indywidualne Seniorów, oraz osobno Mistrzostwa Indywidualne Juniorów. brałaby w nich udział tak jak jest teraz, najlepsza pięćdziesiątka. z tym, że póki co jest każdy w tym samym wieku. a zatem w pierwszym sezonie byłyby tylko MI Juniorów, albo po prostu zrobić i Seniorów i Juniorów, ale zapisy z limitem 50 osób żeby każdy miał szansę w nich powalczyć, do tego drużynówki, ale do tych już selekcjonerzy wybierają czwórkę. w drugim Juniorzy 16 lat, Seniorzy 17lat, w trzecim Juniorzy 16-17lat, Seniorzy 18. w czwartym już Juniorzy 16-18lat, Seniorzy 19+ i tak by już zostało na stałe. no i trzy skocznie - normalna, duża i mamucia. w tym celu sezon by się wydłużył o dwa dni i mistrzostwa trwałyby 3 dni. na każdą skocznię jeden dzień. niewiele by w czasie trwania sezonu te dwa dni zmieniły, więc warto to przemyśleć.

można też w celu sprawdzenia przed mistrzostwami dodać możliwość "powrotu do kraju" całej reprezentacji na trening. selekcjoner mógłby dwa razy w sezonie [jak Mistrzostwa zaczynałyby się 59 dnia sezonu to powiedzmy od 53 dnia do 56 dnia sezonu (57 i 58 dnia już nie, bo wtedy są zawody)] zebrać całą reprezentacje na trening do kraju, który byłby takim sprawdzeniem przed Mistrzostwami. w gre wchodzą też punkty na etap, dlatego sam wgląd w współczynniki selekcjonerowi nie powie dokładnie który zawodnik jest lepszy. powiedzmy, że selekcjoner ustala datę treningu minimum 24h przed jego rozpoczęciem, a gracze dostają powiadomienie gdzie, kiedy i o której aby mogli się przygotować. wtedy selekcjoner mógłby sobie porównać skoki całej kadry, ponieważ wszyscy by skakali na tej samej skoczni i wybrać odpowiednich zawodników na Mistrzostwa.

ale czemu tylko na s2, na s1 również można wprowadzić MI Seniorów, Juniorów i Mistrzostwa Drużynowe. Smile
 
Odpowiedz
#5
Podałem 2 serwer, bo bardziej w niego się angażuje, ale również moze i na 1 byc. I bardzo fajna propozycja z tym powrotem do kraju na trening Smile
 
Odpowiedz
#6
A Zawody krajowe? Skaczą na jednej skoczni zawodnicy tylko z reprezentacji
 
Odpowiedz
#7
Tak, ale Puchar Kraju a MI są w innych etapach to po pierwsze, a po drugie to każdy w tym czasie może się sporo rozwinąć, specki zerobic itp.
 
Odpowiedz
#8
dokładnie o to mi chodziło co napisał Cytrus. taki trening ma na celu sprawdzenie graczy przed samymi Mistrzostwami, dlatego też podałem dni w których można by takie treningi organizować.
 
Odpowiedz
#9
Ta gra uzależnia. I jest świetna.
___________________________
Prace magisterskie    
 
Odpowiedz
#10
(02-15-2015, 22:14)Karol napisał(a):  Jeżeli mówisz ze w przyszłych sezonach dopiero to  mysle ze za te 2,3 sezony to tylko Mistrzostwa Juniorów, a pozostałe to juz od następnego sezonu Smile

Może zrobić tak że Mistrzostwa Juniorów były by dla osób do 19 lat w tym osoby które zostały zapisane w PN oraz Pucharze Kontynentalnym a Mistrzostwa Indywidualne dla tych co są w Pucharze Świata oraz osoby które zostały zapisane w PN od 20 lat
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości