Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy podoba ci sie zmiana odnosnie dyspozycji?
Ankieta jest zamknięta.
tak
46.67%
7 46.67%
nie
53.33%
8 53.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyzpozycja
#1
WITAM
chciałbym sie was zapytac co myslicie o zmiane dotyczącej dyzpozycji dodaje w tym celu ankiete
 
#2
dobra zmiana, dzięki temu zawody będą bardziej loteryjne bo nie będzie możliwości nabić sobie od 0 do 100% dyspozycji dzięki kilku procentom zmęczenia. teraz jest walka w PK o miejsca na podium w generalce, w PŚ i PN też. więc na pewno będzie ciekawie między innymi dzięki tej zmianie. jeśli chodzi o mnie, to mnie się ta zmiana jak najbardziej podoba.
 
#3
Moim zdaniem jest to nie najlepszy pomysł. Ogranicza rozwijanie się i zamiast skoczek nabywać um musi się powstrzymywać aby mieć dyzpozycję na dobrym poziomie. Dodaliście wyzwanie które są bardzo fajną sprawą, lecz co z tych nagród gdy np wygram 10 karnetów i je użyje to spada mi dyzpozycja do 0 a gdy ich nie użyje, aby utrzymać dyzpozycję to przepadają. I to się tyczy również treningu normalnego gdzie za każde PE powyżej 150 leci nam dyzpozycja, za siłownie lub szybki trening to samo, a te 2 warianty i tak mają już spory wpływ na nasz budżet oraz zmęczenie. Myślę, że dyzpozycja jest nie potrzebna i tylko psuje zabawę i chęci do rozwijania.
 
#4
(03-03-2015, 21:03)Gazior napisał(a):  
(03-03-2015, 21:00)Simon11 napisał(a):  Moim zdaniem jest to nie najlepszy pomysł. Ogranicza rozwijanie się i zamiast skoczek nabywać um musi się powstrzymywać aby mieć dyzpozycję na dobrym poziomie. Dodaliście wyzwanie które są bardzo fajną sprawą, lecz co z tych nagród gdy np wygram 10 karnetów i je użyje to spada mi dyzpozycja do 0 a gdy ich nie użyje, aby utrzymać dyzpozycję to przepadają. I to się tyczy również treningu normalnego gdzie za każde PE powyżej 150 leci nam dyzpozycja, za siłownie lub szybki trening to samo, a te 2 warianty i tak mają już spory wpływ na nasz budżet oraz zmęczenie. Myślę, że dyzpozycja jest nie potrzebna i tylko psuje zabawę i chęci do rozwijania.


Szymon wiemy doskonale o co chodzi ale w realnym świecie nie da się codziennie trenować na maxa bo wtedy zawodnik padnie Wink Tzn spadnie mu dyspozycja. Były zarzuty że gra jest mało realna więc trochę Paweł dodał realizmu

To chociaż zmniejszyć spadek dyzpozycji nie 5% za TnS tylko np 1-2% Czemu mam porzucać karnety ze skoczni skoro dają tyle um.
 
#5
Przecież nie musisz rozgrywać codziennie maksymalnej liczby wyzwań.
Gra nie ma polegać na bezsensownym klikaniu, trzeba trochę wysilić szare komórki.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości