Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy pomysł polepszyłby grę?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1]Forma
#1
Pomysł: Wprowadzenie większej dolnej granicy do której może spadać forma.
Rozchodzi mi się o to, aby forma nie spadała prawie do 0% jak to jest teraz, ale żeby się zatrzymywała na jakimś większym pułapie, np. 50%. To byłoby moim zdaniem na tą chwilę sensowne rozwiązanie, bo graczy aktywnych mało i nie wiem jak miałoby być ich więcej, skoro taki początkujący nie ma nawet z kim rywalizować. Wystarczy popatrzeć na PN w tym sezonie: 13 zawodników i w tym 5 aktualnie aktywnych. No to śmiech na sali a nie rywalizacja. Zachęcam, więc do wypowiedzenia się w temacie i do głosowania w ankiecie Smile 
 
Odpowiedz
#2
Widzę, że pomysł nie cieszy się jakimś większym zainteresowaniem jak do tej pory, więc może spróbuję go trochę bardziej przybliżyć  Smile
Przede wszystkim istotą tego pomysłu jest, aby była większa konkurencja w poszczególnych zawodach, szczególnie dla początkujących.  Proponuje, aby w grze występowały 4 Puchary:
1. Puchar Jakiśtam - do x pobytu w grze (dla 16-latków)
2. Puchar Narodów - od x  do y pobytu w grze (od 17 do 19 r. życia włącznie)
3. i 4. czyli Puchar Kontynentalny i Puchar Świata jako puchary dla skoczków o pobycie w grze y+ i można sobie wybrać gdzie chce się startować
Jakby zwiększyć ten pułap min możliwej formy to forma w takim wypadku nie powinna wpływać na upadki. Natomiast nieaktywnym przez długi okres czasu nie powinno być naliczane  doświadczenie, zmęczenie i osiągnięcia ewentualne ( do czasu powrotu do gry).  Co do rozstawienia tych nieaktywnych graczy w Pucharach to jak najbardziej można to zrobić na podstawie potencjału, bo on się przecież im nie będzie zmieniał. Jeśli chodzi o ten pobyt w grze to jest to czas, który dany gracz spędził aktywnie w grze, czyli jest nabijany automatycznie wraz z codziennym pierwszym logowaniem. Nie tyczy się on oczywiście tych, którzy są już nieaktywni od dłuższego czasu. To można zrobić całkowicie inaczej, tylko tak to wymyśliłem z myślą o tych graczach, co na pewien czas porzucają grę a potem nie są wstanie nic ugrać, gdyż ich wiekowi rywali są już znacznie wyżej Big Grin

Mam nadzieję wyjaśniłem lepiej, jakie ten pomysł daje możliwości. Choć oczywiście dużo zależy od bazy graczy dostępnych w grze Smile
 
Odpowiedz
#3
ciekawy pomysł
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości