Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Za, którym pomysłem jesteście?
Ankieta jest zamknięta.
Za Pucharem Narodowym
25.00%
1 25.00%
Za Pucharem Kontynentalnym
0%
0 0%
Za żadnym
75.00%
3 75.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Narodowy i Puchar Kontynentalny [S1]
#1
ID/nick z gry: 3580,lolo23
Pomysł: Zmiany w Pucharze Narodowym lub w Pucharze Kontynentalnym
Opis pomysłu (min. 50 słów):
Wielu graczy tych powyżej 100-200 tys um i więcej jak 20 lat pewnie chciało by wygrywać w Pucharze Narodowym czy Pucharze Kontynentalnym. A gracze, którzy mają ponad 20 lat i ponat 100 - 200 tys um zostaje tylko Puchar Świata w, którym są w trzeciej dziesiątce. Dlatego wprowadził bym zmiany. Np. w skokach zawodnicy, którzy mają po 25-30 lat startują w Pucharze Kontynentalnym, a w tej grze jest Puchar Kontynentalny do 19 lat. Natomiast w Pucharze Narodowym na pewno było by więcej graczy niż dotychczas. Puchar Narodowy mógł by być do 250 tys um lub do dowolnej ilości um jak był wcześniej.
PK był by do 300 tys um lub 24-25 lat.
 
#2
Puchar Narodowy jest dla nowych graczy, którzy nie mają szans ani w PK, ani w PŚ więc co do PN jestem na nie. Do PK również jestem na nie jeśli chodzi o zwiększanie limitu wiekowego. W realnych zawodach zawodnicy skaczą w PK mając te 30 lat ale to dlatego, że zazwyczaj nawet w PK nic wielkiego nie osiągają.. A jakby zwiększyć limit do 25lat w PK to wyobraź sobie, jakby część najlepszych zawodników poszła do PK, a część została w PŚ - wtedy już całkiem zawodnicy, którzy później zaczęli grać nie mieliby szans nic nigdzie osiągnąć jeśli do PN by się już nie łapali. Jeśli mam z czymś być na tak, to żeby w PK było troszkę inne ograniczenie niż jest teraz - jeśli zawodnik, który ma 20 lat, ale nie przekracza 250 tysięcy um może startować w PK i zawodnik który ma 19 lat i 300 tysięcy um może również startować. Czyli byłoby ograniczenie w PK do 19lat lub przekroczenia progu 250 tysięcy um.
 
#3
Myślę tak jak BBC37. Jeśli już coś zmienić to tylko tak jak zaproponował byłoby sensownie.
 
#4
Odświeżam//Cytrus
 
#5
Temat nieaktywny od 07-28-2015. Zamykam i przenoszę do kosza
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości