Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Który pomysł chciałbys zobaczyc w grze ?
Ankieta jest zamknięta.
Oba
66.67%
2 66.67%
Pierwszy
0%
0 0%
Drugi
0%
0 0%
Żaden
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S2 Małe dodatki :)
#1
ID/nick z gry: 18,Kamil Stoch
Pomysł: Rekordy/Ankety
Opis pomysłu (min. 50 słów):
1. Witam, ostatnio zauważyłem, że nie da się sprawdzic kto był rekordzista danej skoczni(
Nie chodzi mi o aktualnego rekordzistę. Problem dotyczych skoczni reprezentacyjnych,a
dokładniej skoczni tych reprezentacji, których nie ma w rankingu. Dlatego proponuję by coś
takiego dodać działałoby to na takiej samej zasadzie co możliwość sprawdzenia rekordzistów
skoczni klubowych. Jak by było mozna to zobaczyc ? Zakładka "skocznie" wchodzimy tam i
klikamy sobie w tę skocznię którą chcemy i przenosi nas na tą skocznie i mozemy sprawdzic
te rekordy oraz dane o tej skoczni pkt. HS,pkt.K. jak jest rozbudowana itp,itd.
2. Mało graczy odwiedza forum, przez to jak jest jakis pomysł a w ankiecie prawie nikt nie
zagłosuje i AT nie wie czy gracze chca danego pomysłu czy nie. Więc według mnie powinno być
wprowadzone takie cos jak "Ankiety" w grze i by gracz mógł sobie wypełnic ankietę nie
przechodząc na forum, Druga opcja że jak będzie jakaś ankieta to bedzie wyskakiwać po
zalogowaniu do gry Big Grin To chyba tyle Smile
 
#2
Pierwszy pomysł to taki dodatek niekonieczny, ale jestem za obydwoma pomysłami. Ankiety będą bardzo przydatne. Smile
 
#3
Administracja może robić ankiety [Tak/Nie] w grze.
 
#4
(07-26-2015, 19:44)Administrator napisał(a):  Administracja może robić ankiety [Tak/Nie] w grze.

Ale jakoś nie bardzo widać, żeby były one robione. W takim razie warto zacząć robić ankiety w grze przy części pomysłów. Wink
 
#5
Ankiety są robione przy większych pomysłach, gdzie potrzebujemy opinii większości graczy
 
#6
Temat nieaktywny od 07-27-2015. Zamykam i przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości