Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu do gry?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
100.00%
3 100.00%
Nie.
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2]Puchar Drużynowy.
#1
ID/nick z gry: 19/BBC
Pomysł: Zmiana systemu rozstrzygania klasyfikacji generalnej pucharów drużynowych.
Opis pomysłu (min. 50 słów): Zastanawiam się jak ten pomysł się przyjmie, ale myślę, że nie będzie tak źle. Otóż chodzi o taki system, jak jest w realnych zawodach. Do klasyfikacji liczone byłyby punkty za zawody drużynowe + punkty za wyniki indywidualne. Myślę, że uatrakcyjniło by to jeszcze bardziej rozgrywki drużynowe i pozwoliło osiągnąć coś każdej drużynie. I ogólnie to ciekawe rozwiązanie, każda reprezentacja po zmniejszeniu ich ilości będzie miała szanse stanąć na podium. Smile
 
#2
Była już o tym gdzieś mowa, Fajnie by było jakby co sezon był wynik najlepszej reprezentacji indywidualnie + Drużynowo Smile
 
#3
(08-22-2015, 21:38)Cytrus napisał(a):  Była już o tym gdzieś mowa, Fajnie by było jakby co sezon był wynik najlepszej reprezentacji indywidualnie + Drużynowo Smile

Tak teraz jak napisałeś, to sobie przypominam, że ktoś o tym pisał na czacie, ale nie pamiętam kto o tym rozmowe zaczął.
 
#4
http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1633&pid=11512#pid11512 Smile

(02-03-2015, 20:58)Administrator napisał(a):  Pomysł: Puchar SJ
Był by to puchar reprezentacji w którym reprezentacja dostawała by punkty:
- za każde zawody, czterech najlepszych reprezentantów w danych zawodach w PŚM, PŚK, PK
- za każde zawody reprezentacji w drużynówkach(PDM, PDK, PDJ)

Na podstawie wyników tego pucharu mogły by być przydzielane kwoty startowe


Tylko to bym zrobił jako osobną generalkę w której były by liczone pkt zawodników które zdobyli w wszystkich zawodach(tak jak w wyżej zacytowanym poscie) i za to reprezentacja dostawała by puchar + kasa na koniec sezonu
Może też dodać że za zdobycie 1 miejsca lub za podium przez zawodnika z repry jakiegoś z turniejów, reprezentacja dostawała by dodatkowe punkty?
Tak samo za 1 miejsce lub podium reprezentanta w mi, wiekowych można dać dodatkowe pkt dla reprezentacji?
 
#5
No to co zacytowałeś jest coś podobnego, tylko mi nie chodzi o tworzenie czegoś nowego. Po prostu generalki drużynówek składałyby się z punktów za zawody drużynowe, ale też drużynówka seniorów za PŚ, juniorów za PK i kobiet za PŚK.

Za turnieje i wiekowe/MI też ciekawy pomysł. Za generalki w turniejach można dodać za podium tak jak za poszczególne zawody 100/80/60pkt dla reprezentacji, to samo w wiekowych i MI.
 
#6
W realu takie cos chyba sie nazywa "Puchar Narodów" i na koniec sezonu jest zliczana punktacja wszystkich zawodników z danego kraju oraz z zawodów drużynowych, Więc można i wprowadzic cos takiego do gry. Na koniec sezonu bysmy wiedzieli jaka reprezentacja jest najlepsza na serwerze pod względem sportowym. Nagroda oczywiście Puchar + kasa, mozna się zastanowić nad nagroda (mała) w postaci PE.
 
#7
Temat nieaktywny. Zamykam i przenoszę do kosza
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości