Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chcecie takie podliczanie eventów ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
66.67%
2 66.67%
Nie
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popozycja eventów na czacie .
#1
 Witam bardzo serdecznie. Drodzy gracze mamy dla Was bardzo ciekawą propozycję  z nagrodami. Propozycja bardziej dotyczy waszej aktywności na czacie gry. Nie będę się rozpisywał tylko przejdę do rzeczy. Jak wiecie sa organizowane eventy, jednak ich nagrody są małe jedynie 15 PE, dlatego mam dla Was bardziej korzystną propozycje, nagrody za pojedyńcze eventy nie zostaną zmienione, jednak stworzę

listę w której będę zapisywał zwyciezców poszczególnych eventów, kto wygra najwięcej eventów w tygodniu ( od poniedziałku do niedzieli 23:59) ten będzie dodatkowo otrzymywał nagrodę w postaci 5PP oraz 300PE. Co wy na to ? Liczę na wasze zainteresowanie, kto chciałby by zostało to wprowadzone w życie, niech pisze pod tym wątkiem,
jeżeli będzie Was min. 7 to od następnego tygodnia zaczynamy zabawę Smile
PS. Pomysł dotyczy jedynie SERWERA 2 !!! Jakieś pytania ? Pytajcie poniżej Smile
 
#2
tylko kto tą propozycje wymyślił bo napewno nie ty. Pomysł został ci podsunięty.

Pozatym pomysł bez sensu i bez większego komentarza
lambados kompanieros
 
#3
Uzasadnij dlaczego bez sensu Smile
 
#4
mi pomysł się podoba.
 
#5
Zawsze nowy właściciel gry może zrobić taką samą topkę jak jest wytrenowanych PE, czy pojedynków.
Lub ranking.
Ranking --> Ranking Eventów --> Ranking Tygodniowy/Ogólny.
 
#6
Jeżeli będą gracze chcieli by takie konkursy były, to możliwe, ze by cos takiego pojawiło sie w grze Smile
 
#7
Jeśli owej topki nie będzie jestem na nie. Do Administracji trzeba mieć zaufanie, ale lata gry w najróżniejsze gierki nauczyły mnie, że Administracja lubi robić przekręty. Co prawda udziału w eventach raczej nie biorę, ale lepiej by wszystko było zapisane przez system i do wglądu w każdej chwili przez każdego gracza.
 
#8
Spokojnie, nikt tu oszukiwac nie będzie Smile
 
#9
Czekamy na wasze zdanie do niedzieli (14 lutego ) Wystarczy, że zagłosujecie w ankiecie Smile
 
#10
Moim zdaniem dobrze by było aby godziny i dni eventów były z góry ustalone. Aby nie dawać osobom aktualnie obecnym w grze (i znajomym osób tworzących event) większej szansy na wygraną.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości