Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Chcesz aby gazetka była prowadzona nadal?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
87.50%
7 87.50%
Nie
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gazetka SJ
#1
Proponuję, aby gazetka sj była nadal prowadzona. Powinien być też nabór na redaktorów (3).
 
#2
Gościu dostosuj się do wzoru i jak będzie nabór ja jestem chętny
Tylko KORONA KIELCE MKS !!! Heart  Heart  
 
#3
gazetka moze bys chodz przyznam szczrze ze nie za bardzo mnie interesowala. bardziej by ktos sie przydal do organizowania eventow tak jak teraz admina nie bylo 2-3dni to troche lipa
 
#4
Też nie można liczyć że jak będzie 2-3 redaktorów to będzie masa artykułow
Tylko KORONA KIELCE MKS !!! Heart  Heart  
 
#5
Zobaczymy co admin powie I jakie będą wyniki ankiety.
 
#6
Jurki23 powinny być moderatorzy I pomocnicy admina. Czasami powinien być event jak jest 15-20 osób online
 
#7
Gazetka i tak wydawana max raz na miesiąc by powinna byc jak będie, i musa jednak byc tam osoby, które beda odpowiedzialne i dobrze i ciekawe bedą pisały a nie tak jak było kiedyś gdy tylko 2 redaktorow pisało, a reszta w dupie miała
 
#8
Według mnie gazetka powinna być jak najbardziej prowadzona. Wybrać 2-3 redaktorów + kogoś kto byłby za wszystko odpowiedzialny, czyli: zajmował się tym kto i co pisze, zatwierdzał artykuły oraz oceniał pracę redaktorów. Jestem też za tym aby wybrać jednego, max dwóch moderatorów czatu bo na razie może i nie ma za wielu graczy ale jednak ktoś kto organizowałby eventy oraz zaprowadzał kulturę oprócz Admina by się przydał.
 
#9
Jak coś mogę być byłem na s1
 
#10
Myślę, że skoro jesteście chętni do udzielania się i pomocy Smile to nie długo zrobimy nabór, zobaczymy jaki będzie odzew i co z tego wyjdzie. Na początku na Redaktorów i na MC.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości