Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Chciałbyś wprowadzić do gry tą propozycję?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
25.00%
2 25.00%
Nie
50.00%
4 50.00%
Nie mam głosu
25.00%
2 25.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpłacanie pieniędzy do klubu
#1
ID/nick: 97/Misiek22
Pomysł: Pieniądze można by wpłacać do klubu dopiero po iluś dniach od przyjścia do niego [dajmy na to 5dni (może być też więcej)]
Cel: Zapobiegnięcie dochodzenia tylko po to żeby wpłacać pieniądze
Plusy: Gracze niedochodzili by do klubu tylko po to by wpłacić pieniądze
Minusy: wolniejsze zdobywanie Pieniędzy przez klub;P
 
#2
Nie rozumiem trochę tego pomysłuSmileMa to zapobiec wpłacaniu pieniedzy? Przeciez każdy robi to dobrowolnie. Wytłumacz mi ta propozycje Smile
 
#3
Chodzi o to że do nie których klubów dochodzą ludzie którzy tylko wpłacają pieniądze i sobie odchodzą a tak musieli by poczekać kilka dni by wpłacić te pieniądze
 
#4
Ja uważam że trzeba wprowadzić odejście z klubu np po 7 dniach. Jest kontrakt którego przed 7 dniami nikt by nie mogl zerwac. I to moze zapobiec wielu sprawom ktore sa zwiazane ze skakaniem po klubachSmile
 
#5
taką opcje też by można rozważyćTongue
 
#6
Seasi dobrze gada
 
#7
Są gracze co skaczą nie tylko na skoczni, ale też po klubachSmile Co nie powinno poprawiać ich wizerunkuSmile Po drugie koledzy wspomagają innych idać na 5 minut do innego klubu wplaca kase i wraca do siebie. Jest mnóstwo takich "przekrętów" które można usunąć jednym sposobem. Kontrakt który podpisuje się z klubem, np. ustala sie ilosc dni przy podpisaniu. Kontrakt można zerwa dopeiro po 7 dniach od podpisania. Na oszustwa przy takich kontraktach tylko desperaci by sie zdecydowaliSmile
 
#8
Nie powinno się dać zerwać kontraktu ! Smile Tak jak mówisz Seasi rozwiąże to wiele problemów Tongue
 
#9
Odświeżam. Pomysł w trakcie rozmowy zmieniono na brak możliwości zerwania kontraktu. Całkiem ciekawa opcjaSmileJedyną możliwością zerwania mogłoby być za porozumieniem stronBig Grin
 
#10
Temat długo nieaktywny.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości