Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Nowy administrator gry - plany na przyszłość
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowym administratorem gry SJ Smile

Wiele osób pyta się o przyszłość projektu Ski Jumps - spieszę poinformować, że aktualnie trwaja intensywne prace nad rozwojem i promocją gry. Przede wszystkim zostanie odświeżona grafika strony głównej oraz dodana baza wiedzy, w której będzie można znaleźć wiele interesujących informacji o skokach narciarskich. Po drugie niebawem rozpocznie się kampania marketingowa promująca SJ w internecie, która ma to na celu przyciagnięcie nowych graczy. Pojawią się dodatkowe materiały o grze tj. recenzje, poradniki oraz filmy video. Jednym słowem - będzie o nas głośno! Smile

Jeśli chcecie pomóc w rozwoju SJ, zapraszam do kontaktu - aktualnie poszukuję osoby, która pomoże w administrowaniu grą i zarządzaniu rozgrywką (chodzi o ustalanie terminarzy, uruchamianie i zamykanie sezonów, opieka nad graczami etc.). Chętnych proszę o kontakt na maila: [email protected]

Z chęcią wysłucham też wszelkich pomysłów na rozwój gry, jestem otwarty na Wasze sugestie i opinie. Odpowiem też na Wasze pytania.

Mam nadzieję, że wspólnie przywrócimy blask temu niesamowitemu projektowi Wink
 
Odpowiedz
#2
Wiesz moze kiedy sie sezon letni zaczyna ?
 
Odpowiedz
#3
Sezon letni powinien już się rozpocząć Big Grin
 
Odpowiedz
#4
mam nadzieje ze ruszy z przytupem
 
Odpowiedz
#5
Jeżeli chodzi o przyszłość gry,fajnie było by wiedzieć imprezę taką jak igrzyska olimpijskie tylko,dobrze by było żeby właściwie to była najwyższa ranga zawodów i wysoki prestiż,tak jak jest to w normalnym świecie. Oczywiście też na koniec sezonu przydało by się mieć małe podsumowanie i mały turniej Mistrzów, najlepiej żeby w tym turnieju każdy miał szanse warto było by go rozdzielić na kilka grup w danym przedziale umiejętności.
 
Odpowiedz
#6
(02-28-2018, 12:18)Mateoo777 napisał(a):  Jeżeli chodzi o przyszłość gry,fajnie było by wiedzieć imprezę taką jak igrzyska olimpijskie tylko,dobrze by było żeby właściwie to była najwyższa ranga zawodów i wysoki prestiż,tak jak jest to w normalnym świecie. Oczywiście też na koniec sezonu przydało by się mieć małe podsumowanie i mały turniej Mistrzów, najlepiej żeby w tym turnieju każdy miał szanse warto było by go rozdzielić na kilka grup w danym przedziale umiejętności.

Wpisz pomysł w propozycjach i utwórz ankietę Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości