Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Nabór na Redaktora Ski Jumps
#1
W związku z dynamicznym rozwojem gry poszukujemy Redaktora, który dołączy do SJ Teamu!
Przed osobą na tym stanowisku będzie stało wiele wyzwań, ponieważ potrzebujemy różnorodnych działań:

1) Opracowanie nowego, globalnego FAQ, który będzie opublikowany na forum w specjalnie wyznaczonym miejscu oraz na blogu. Docelowo nowe FAQ zostanie opracowane w postaci jednego, spójnego dokumentu pdf.

2) Recenzja gry i poradniki – poszukujemy osoby/osób, które są chętne przygotować recenzję SJ oraz/lub poradnik. Materiały zostaną opublikowane na Portalu MMO i będą intensywnie promowane w grze. Twórca zostanie wyróżniony zamieszczeniem krótkiej notki ze zdjęciem. Przykład recenzji TUTAJ (nie widzę problemu, aby powstała kolejna), poradnik docelowo będzie miał taką formę.

3) Rozwój naszego bloga, na którym publikujemy artykuły związane z tematyką skoków narciarskich tj. biografie słynnych skoczków i trenerów, opisy Turniejów i Olimpiad, pojęcia i definicje typu Punkt K, skocznia mamucia etc. Na życzenie artykuł zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem (lub nickiem) wraz z notką i zdjęciem.

4) Wsparcie w promocji gry – aktualnie prowadzone są różne działania w tym zakresie i wszelkie wsparcie w przyciąganiu nowych graczy jest mile widziane. Przykładowe działania i przydatne umiejętności to:
- pisanie postów i komentarzy o grze
- przygotowywanie tekstów marketingowych (copywriting)
- dodawanie SJ do katalogów, stron i baz z grami oraz topek
- badania graczy – co się podoba a co nie? ogólna ocena gry (mocne i słabe strony), badania użyteczności/UX – interfejs, ew. modyfikacje
- prowadzenie kont SJ w mediach społecznościowych (snapchat, instagram, twitter, mikroblog)  lub strona na wikia, blog, fanpage związane z grą

5) Przygotowanie filmu typu gameplay, wieści z gry lub inne – w dalszej perspektywie można otworzyć kanał na YT i tam publikować video. Każdy filmik będzie miał zapewnioną porządną promocję.

Jeśli ktoś jest zainteresowany przynajmniej jednym z tych punktów, proszę zgłąszać swoją kandydaturę. Każda osoba w SJ Team otrzymuję za darmo Konto Premium, dodatkowo w zależności od zakresu wsparcia przewidujemy indywidualne gratyfikacje w PP, PE, $$$ i innych dobrach. Swoje zgłoszenia proszę przygotowywać w poniższej formie:

Wiek + kilka zdań o sobie:
Dlaczego TY:
Czym chciałbyś się zająć jako Redaktor:
 
Odpowiedz
#2
Wiek + kilka zdań o sobie:
Jestem Piotr, mam... 15 lat, pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego. Interesuję się przede wszystkim sportami zimowymi odkąd pamiętam. Lubię pisać, piszę bardzo dużo, jak tylko mi czas na to pozwoli.
Dlaczego TY:
Zawsze chciałem uczestniczyć w czymś, co jest wykonywane profesjonalnie, a w dodatku rozwija moją pasję. Jestem człowiekiem może trochę chaotycznym, ale zawsze wykonuję swoją pracę. Bardzo lubię pisać i ewentualnie (jakbym został przyjęty) sprawialoby mi to tutaj ogromną przyjemność.
Czym chciałbyś się zająć jako Redaktor:
Chciałbym napisać poradniki tudzież recenzje, ale przede wszystkim poprowadzić bloga. Pisanie o Olimpiadach czy konkursach jest tym, co kocham najbardziej. Ważnym elementem jest oczywiście promocja strony, także, np. Snapchat byłby portalem, który mógłbym "ogarniać" oraz pisanie tekstów marketingowych .
Dzięki! Smile
 
Odpowiedz
#3
Wiek: 29 lat
Kilka zdań o sobie: absolwentka UMP, fanka skoków, maniak wszelkiego gamingu i na dodatek bardzo nie lubię o sobie mówić Wink
Dlaczego TY: Lubię pisać i myślę, że robię to całkiem nieźle (skromność nie jest moją mocną stroną) Wink
Czym chciałbyś się zająć jako Redaktor: Nie chciałabym być głównym redaktorem, bo zajmuję się już PN na forum i MC w grze, tylko od czasu do czasu (kiedy będziecie chcieli w sumie) chciałabym mieć możliwość napisania artukułu na bloga. Recenzję już mojego autorstwa macie, a nad poradnikiem aktualnie pracuję.
 
Odpowiedz
#4
Gratulujemy! SkajMaks została nowym Redaktorem SJ! Na blogu będzie można zobaczyć także teksty naszej Moderatorki - Clexa89. Skontaktujemy się w sprawie przekazania wytycznych.

Jeśli ktoś jeszcze jest chętny podjąć się zadań Redkatora, proszę o kontakt: [email protected]
 
Odpowiedz
#5
Kiedy planujecie kolejny nabór?
---
www
 
Odpowiedz
#6
(03-25-2018, 12:40)EdHunter napisał(a):  Kiedy planujecie kolejny nabór?

Napisz zgłoszenie bezpośrednio na maila admin[]ski-jumps.pl Smile
 
Odpowiedz
#7
Czy nabór trwa dalej ? Big Grin
 
Odpowiedz
#8
Tak, poproszę o maila na admin[małpa]ski-jumps.pl
Napisz kilka słów o sobie - czym się zajmujesz, czy masz jakieś doświadczenie w pisaniu tekstów etc.

(10-29-2018, 17:27)Xenka napisał(a):  Czy nabór trwa dalej ? Big Grin
 
Odpowiedz
#9
Na jakie stanowiska obecnie są prowadzone nabory?
 
Odpowiedz
#10
Nabór trwa nieustannie na wszystkie wymienione powyżej stanowiska, zainteresowanych wsparciem gry prosimy o wysyłanie maila admin[małpa]ski-jumps.pl
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości