Klubowicz
Liczba postów: 20
Liczba wątków: 0
Dołączył: 16-03-2020
Płeć: Kobieta
Login z gry: Panda
Patrycja ID:1891
1. Słowenia
2. Austria
Moderator Czatu
Liczba postów: 24
Liczba wątków: 0
Dołączył: 28-03-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Jano420
Lokalizacja: Tarnow
Jano 420 ID:4219
1. Słowenia
2.Japonia
Klubowicz
Liczba postów: 22
Liczba wątków: 1
Dołączył: 11-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: heman
Lokalizacja: woj.slaskie
Klubowicz
Liczba postów: 15
Liczba wątków: 0
Dołączył: 28-03-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Adam Krok
Lokalizacja: Grybów
Adam Krok (ID: 4358)
1 Słowenia
2 Austria
Moderator
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rumcajs
Lokalizacja: Dzięgielów
Rafał Kukuczka ID: 1879
1. Słowenia
2. Austria
Junior
Liczba postów: 8
Liczba wątków: 0
Dołączył: 31-03-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: PolskiPatriota
Lokalizacja: Klepp
PolskiPatriota ID 11247
1. Słowenia
2. Japonia
Klubowicz
Liczba postów: 30
Liczba wątków: 0
Dołączył: 14-07-2014
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: katowice
Kozik (ID 7696)
1.Słowenia
2.Austria
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
03-31-2020, 16:38
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-31-2020, 16:38 przez Karol.)
Karol ID:28
1.Kto wygra drużynowy Konkurs Juniorów -(Zawody w Einsiedeln (31-03)? (2pkt) SŁOWENIA
2. Kto zajmie 3 miejsce w Konkursie Drużynowym Seniorów?- Zawody w Engelberg (31-03) (2pkt) Austria
Typujemy do godziny 17:00
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
03-31-2020, 23:27
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-31-2020, 23:28 przez Karol.)
WYNIKI
1.Kto wygra drużynowy Konkurs Juniorów -(Zawody w Einsiedeln (31-03)? (2pkt)
KANADA
2. Kto zajmie 3 miejsce w Konkursie Drużynowym Seniorów?- Zawody w Engelberg (31-03) (2pkt)
Japonia
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
03-31-2020, 23:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-31-2020, 23:37 przez Karol.)
Kupony na 5 dzień SEZONU - 1.04.20
1.Podczas zawodów PSM w Bańska Bystrzyca (01-04) - w 2 serii ile będzie skoków powyżej 130m
? (4pkt)
2.Kto wygra kwalifikacje PSK (Innsbruck (01-04) ?
(2pkt)
3.Kto z pary
Gremlinho (ID: 4278) vs Rafal Matuszewski (ID: 7287) zajmie wyższe miejsce podczas konkursu PK -Bischofshofen (01-04)? (
2pkt)
Pamiętaj aby podać swój nick oraz ID z gry !!!
Głosujemy do godziny 16:00