Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
01-30-2021, 13:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2021, 22:09 przez Karol.)
Z dniem dzisiejszym otwieram zapisy do Turnieju Klubowego w sezonie 10. Klub do Turnieju może zgłosić zarząd drużyny, właściciel lub zastępca. Proszę o wcześniejsze zapoznanie się z REGULAMINEM TK
Zapisy trwają do 10.02.2021
Szablon zapisów:
Nazwa Klubu:
ID Klubu:
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
Klubowicz
Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12-01-2021
Płeć: Kobieta
Login z gry: weronka
Lokalizacja: Polska
01-30-2021, 16:44
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2021, 13:36 przez weronka.)
Nazwa klubu : Dictators
ID: 68
1 Maarcin ID: 16633
2 Dawid Fibner ID: 19401
3 Dictator ID: 12877
4 paweł1997 ID: 22867
5 hubert bretyn ID: 10824
6 Filip1234 ID: 23478
Amator
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: 14-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Przez Facebook
Lokalizacja: Wrocław
01-30-2021, 21:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2021, 21:48 przez Skokoholicy.)
Szablon zapisów:
Nazwa Klubu:Związek Klubów Karola 7
ID Klubu:102
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
1. Brat (ID: 14553)
2. Mateusz Konkała(ID:19865)
3. Maciekjr(ID:20972)
4. Andreas Stiernnen(ID:20819)
[/quote]
[/quote]
Medalista
Liczba postów: 105
Liczba wątków: 0
Dołączył: 27-11-2013
Płeć: Kobieta
Login z gry: alicjaa_96
Lokalizacja: Żory
01-31-2021, 13:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-22-2021, 19:05 przez alicjaa_96.
Powód edycji: zmiana zawodników
)
Nazwa Klubu: Feniks
ID Klubu: 10
Zawodnicy zgłoszeniu do Turnieju:
alicjaa_96 (ID: 3241)
JANO 420 (ID: 4219)
MATEJA ROBERT (ID: 2020)
Klaudia Skok (ID: 13443)
Agulka1206 (ID: 1491)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 51
Liczba wątków: 0
Dołączył: 31-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Leszek67
Lokalizacja: Łódź
01-31-2021, 20:43
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2021, 08:55 przez leszek67.)
Nazwa Klubu: KSWróblin
ID Klubu: 50
1. Pola (ID: 941)
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
2. Huha (ID: 11991)
3. Leszek Stempka (ID: 8849)
4. Kamil Kobus (ID: 10619)
5. JUNIOR2 (ID: 16928)
6. gienek bretyn (ID: 10870)
Klubowicz
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: 08-12-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Honoriusz Niskolot
Lokalizacja: Podkarpackie
Nazwa Klubu: ZKK - Związek Klubów Karola 5
ID Klubu: 23
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
1. Martin (ID: 8267)
2. Honorata Nielotka (ID: 17658)
3. Kuba 14 (ID: 16622)
4. Martin wolf (ID: 19785)
5. Koszar (ID: 15044)
6. Kamil B (ID: 19469)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-02-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: janko123
Lokalizacja: Rzeszów
ZKK - Związek Klubów Karola
ID: klub 15
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju
1 Karol (ID: 28)
2 Łukasz Piechowiak (ID: 21)
3 Gregor Nurmsalu (ID: 13459)
4 Piotr 1995 (ID: 8268)
5 Thomas Aasen Markeng (ID: 16482)
6 Maciej Skoczek (ID: 16973)
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
Nazwa Klubu: ZKK - Związek Klubów Karola 4
ID Klubu: 4
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
Karolina (ID: 69)
JACK SADER (ID: 89)
ewa (ID: 16679)
Cene Prevc (ID: 17691)
Mariusz Lubczyński (ID: 17226)
Klubowicz
Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rafał Rzodeczko
Lokalizacja: Raciborz
Nazwa ZKK -Związek Klubów Karola 3
ID Klubu:2
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
1. Rafał Rzodeczko (ID: 17737)
2. siostra (ID: 14554)
3. Mateusz Morał (ID: 21438)
4. mackenzie boyd clowes (ID: 16816)
5. Paweł Włoch (ID: 20650)
Klubowicz
Liczba postów: 31
Liczba wątków: 0
Dołączył: 25-05-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Ivo Amir
Lokalizacja: Pionki
02-01-2021, 22:38
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2021, 16:32 przez Ivo Amir.)
Nazwa Klubu: SJS 2020 TEAM POLAND
ID Klubu:17
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
1. Ian Amir [ID:13451]
2. Filip Filipowicz [ID:8856]
3. Anita Tarnowska [ID:13699]
4. Adam Grotowicz [ID:13620]
5. Łukasz Szczesny [ID:15283]