Moderator
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rumcajs
Lokalizacja: Dzięgielów
Nazwa Klubu:LKS Olimpia Goleszów
ID Klubu:ID: 118
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
Rafał Kukuczka ID: 1879
Dawid Musialik ID: 7893
Raphalus1984 ID: 21091
Justyna Stoch ID: 19572
Maciej Antoniak ID: 24466
Miki Rama ID: 7867
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-02-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: janko123
Lokalizacja: Rzeszów
Nazwa Klubu - Związek Klubów Karola 5 (ID: 23
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju
1. Honorata Nielotka (ID: 17658)
2.Martin (ID: 8267
3.Kuba 14 (ID: 16622)
4.Krzysztof Nowicki (ID: 24378)
5.Martin wolf (ID: 19785)
6.Koszar (ID: 15044)
Moderator
Liczba postów: 154
Liczba wątków: 10
Dołączył: 13-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Michael Angelo
Lokalizacja: Polska
Zaczynamy TURNIEJ KLUBOWY
10 Drużyn zgłosiło swój udział. Zaczniemy od fazy grupowej, dwie grupy po 5 drużyn. Dwie najlepsze druzyny z grupy awansują do półfinałów.
Po losowaniu tak prezentuje się zestawienie obu grup:
GRUPA A
1.KS Wróblin (ID:50)
2.Sky Jumpers (ID:16)
3.ZKK -Związek Klubów Karola 3 (ID: 2)
4.Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9)
5.Klubik (ID:173)
GRUPA B
1.ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
2.KSZ YETI (ID:5)
3.LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
4.Flying Hawks (ID:30)
5.LKS Klimczok Bystra (ID:69)
Moderator
Liczba postów: 154
Liczba wątków: 10
Dołączył: 13-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Michael Angelo
Lokalizacja: Polska
05-04-2021, 23:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2021, 15:58 przez Majki.)
TERMINARZ FAZA GRUPOWA
*Gospodarz z lewej strony.
1 kolejka
06.05.2021
GRUPA A
KS Wróblin (ID:50) vs Sky Jumpers (ID:16)
ZKK -Związek Klubów Karola 3 (ID: 2) vs Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9)
GRUPA B
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs KSZ YETI (ID:5)
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs Flying Hawks (ID:30)
2 kolejka
07.05.2021
GRUPA A
Sky Jumpers (ID:16) vs ZKK -Związek Klubów Karola 3 (ID: 2)
Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9) vs Klubik (ID:173)
GRUPA B
KSZ YETI (ID:5) vs LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
Flying Hawks (ID:30) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
3 kolejka
08.05.2021
GRUPA A
ZKK -Związek Klubów Karola 3 (ID: 2) vs Klubik (ID:173)
KS Wróblin (ID:50) vs Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9)
GRUPA B
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs Flying Hawks (ID:30)
4 kolejka
09.05.2021
GRUPA A
Klubik (ID: 173) vs Sky Jumpers (ID:16)
ZKK -Związek Klubów Karola 3 (ID: 2) vs KS Wróblin (ID:50)
GRUPA B
LKS Klimczok Bystra (ID:69) vs KSZ YETI (ID:5)
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
5 kolejka
10.05.2021
GRUPA A
KS Wróblin (ID:50) vs Klubik (ID:173)
Sky Jumpers (ID:16) vs Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9)
GRUPA B
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
KSZ YETI (ID:5) vs Flying Hawks (ID:30)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 51
Liczba wątków: 0
Dołączył: 31-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Leszek67
Lokalizacja: Łódź
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-02-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: janko123
Lokalizacja: Rzeszów
ZKK - Związek Klubów Karola (ID: 15) vs KSZ Yeti (ID: 5)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=14979
Moderator
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rumcajs
Lokalizacja: Dzięgielów
Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
Bóg-Honor-Ojczyzna (ID:9) vs Klubik (ID:173)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=14997
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
Flying Hawks (ID:30) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=15008
Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
KSZ YETI (ID:5) vs LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=15004