Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
Nazwa Klubu :Bóg-Honor-Ojczyzna
ID Klubu: 9
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
Tom Mac (ID:197)
Johanna Mason (ID: 12)
Mateusz (ID: 745)
Adrian Maj (ID: 2501)
Wapiński JR (ID: 12043)
hubert bretyn (ID: 10824)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12-08-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: dmj89
Nazwa Klubu : KS Warta Team 2020
ID Klubu: 108
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
1. Riisto Jussilainen (ID: 17625)
2. Martin Szmit (ID: 13358)
3. Jan Żyła (ID: 20572)
4. Artur Z (ID: 23149)
5. Kuba Guzik (ID: 24929)
6. Elize Olfen (ID: 16983)
Moderator
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rumcajs
Lokalizacja: Dzięgielów
Nazwa Klubu:LKS Olimpia Goleszów
ID Klubu:ID: 118
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
Rafał Kukuczka ID: 1879
Dawid Musialik ID: 7893
Raphalus1984 ID: 21091
Justyna Stoch ID: 19572
Anonim ID: 24985
Miki Rama ID: 7867
Moderator
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: 03-11-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Rumcajs
Lokalizacja: Dzięgielów
Nazwa Klubu: Polska 2020
ID Klubu: 59
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
Patrycja Kukuczka ID: 1883
Mistrz Skakania ID: 7237
Marta Rama ID: 8518
Kamil Rurarz ID: 17988
Kacper Kwiatkowski ID: 23998
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
Majki wiem że po czasie ale bedzie komplet.
Nazwa klubu: Dictators
ID Klubu: 68
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju:
Paulina Teresa Pajor ID: 18436
Dictator ID: 12877
robciomateja ID: 24440
Maciej Witkowski ID: 25211
Dawid Fibner ID: 19401
Maarcin ID: 16633
Moderator
Liczba postów: 154
Liczba wątków: 10
Dołączył: 13-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Michael Angelo
Lokalizacja: Polska
06-12-2021, 20:31
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2021, 20:39 przez Majki.)
Zaczynamy TURNIEJ KLUBOWY
12 Drużyn zgłosiło swój udział. Zaczniemy od fazy grupowej, cztery grupy -2 po 3 drużyny i 2 po 4 drużyny. Dwie najlepsze druzyny z grupy awansują do ćwierćfinałów. Pary ćwierćfinałowe utworzy stary system:
A1 vs B2
C1 vs D2
i druga strona drzewka
B1 vs A2
D1 vs C2
Po losowaniu tak prezentuje się zestawienie grup:
GRUPA A
1.Polska 2020 (ID:59)
2.KS Warta Team 2020 (ID:108)
3.Snow Aviators (ID:39)
GRUPA B
1.KSZ YETI (ID:5)
2.Flying Hawks (ID:30)
3.Bóg-Honor-Ojczyzna(ID:9)
GRUPA C
1.LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
2.KTH Krynica (ID:93)
3.LKS Klimczok Bystra (ID:69)
4.KS Wróblin (ID:50)
GRUPA D
1.Feniks (ID:10)
2.ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
3.Dictators (ID:68)
4.Klubik (ID:173)
Moderator
Liczba postów: 154
Liczba wątków: 10
Dołączył: 13-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Michael Angelo
Lokalizacja: Polska
TERMINARZ FAZA GRUPOWA
*Gospodarz z lewej strony.
*Wyniki z kolejki wstawiamy do 23:59 tego samego dnia. W innym przypadku gospodarz przegrywa walkowerem.
1 kolejka
14.06.2021
GRUPA A
Polska 2020 (ID:59) vs KS Warta Team 2020 (ID:108)
GRUPA B
KSZ YETI (ID:5) vs Flying Hawks (ID:30)
GRUPA C
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs KTH Krynica (ID:93)
LKS Klimczok Bystra (ID:69) vs KS Wróblin (ID:50)
GRUPA D
Feniks (ID:10) vs ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
Dictators (ID:68) vs Klubik (ID:173)
2 kolejka
15.06.2021
GRUPA A
Snow Aviators (ID:39) vs Polska 2020 (ID:59)
GRUPA B
Bóg-Honor-Ojczyzna(ID:9) vs KSZ YETI (ID:5)
GRUPA C
KS Wróblin (ID:50) vs LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
KTH Krynica (ID:93) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
GRUPA D
Klubik (ID:173) vs Feniks (ID:10)
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs Dictators (ID:68)
3 kolejka
16.06.2021
GRUPA A
KS Warta Team 2020 (ID:108) vs Snow Aviators (ID:39)
GRUPA B
Flying Hawks (ID:30) vs Bóg-Honor-Ojczyzna(ID:9)
GRUPA C
LKS Klimczok Bystra (ID:69) vs LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
KTH Krynica (ID:93) vs KS Wróblin (ID:50)
GRUPA D
Klubik (ID:173) vs ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
Feniks (ID:10) vs Dictators (ID:68)
4 kolejka
17.06.2021
GRUPA A
KS Warta Team 2020 (ID:108) vs Polska 2020 (ID:59)
GRUPA B
Flying Hawks (ID:30) vs KSZ YETI (ID:5)
GRUPA C
KTH Krynica (ID:93) vs LKS Olimpia Goleszów (ID:118)
KS Wróblin (ID:50) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
GRUPA D
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs Feniks (ID:10)
Klubik (ID:173) vs Dictators (ID:68)
5 kolejka
18.06.2021
GRUPA A
Polska 2020 (ID:59) vs Snow Aviators (ID:39)
GRUPA B
KSZ YETI (ID:5) vs Bóg-Honor-Ojczyzna(ID:9)
GRUPA C
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs KS Wróblin (ID:50)
LKS Klimczok Bystra (ID:69) vs KTH Krynica (ID:93)
GRUPA D
Feniks (ID:10) vs Klubik (ID:173)
Dictators (ID:68) vs ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
6 kolejka
19.06.2021
GRUPA A
Snow Aviators (ID:39) vs KS Warta Team 2020 (ID:108)
GRUPA B
Bóg-Honor-Ojczyzna(ID:9) vs Flying Hawks (ID:30)
GRUPA C
LKS Olimpia Goleszów (ID:118) vs LKS Klimczok Bystra (ID:69)
KS Wróblin (ID:50) vs KTH Krynica (ID:93)
GRUPA D
ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15) vs Klubik (ID:173)
Dictators (ID:68) vs Feniks (ID:10)
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 37
Liczba wątków: 0
Dołączył: 04-10-2020
Płeć: Kobieta
Login z gry: Klaudia Skok
Lokalizacja: Sosnowiec
06-14-2021, 20:21
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-14-2021, 20:22 przez Klaudia Skok.
Powód edycji: kolejność drużyn
)
Feniks (ID:10) vs ZKK - Związek Klubów Karola (ID:15)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=16040
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 70
Liczba wątków: 0
Dołączył: 04-12-2018
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: widzewiak1910
Lokalizacja: Łódź
LKS Klimczok Bystra (ID:69) vs KS Wróblin (ID:50)
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=16044