Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
Od Admina dostałem zgodę na rozpoczęcie i powtórki turnieju po występujących błędach i resetach. Zasady zostają te same.
Z dniem dzisiejszym otwieram zapisy do Turnieju Klubowego w sezonie 12. Klub do Turnieju może zgłosić zarząd drużyny, właściciel lub zastępca. Proszę o wcześniejsze zapoznanie się z REGULAMINEM TK.
Szablon zapisów:
Nazwa Klubu:
ID Klubu:
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
Zapisy trwają do 15 października godziny 23:59.
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
10-05-2021, 21:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-15-2021, 13:44 przez dawidf911.)
Nazwa Klubu: Flying Hawks
ID Klubu: 30
Zawodnicy zgłoszeni do turnieju:
1. Dawid Fibner ID: 19401
2. Barin Gordon ID: 17624
3. Paulina Teresa Pajor ID: 18436
4. ARGT ID: 25452
5. Adrian Bielak ID: 23982
6. Martin ID: 8267
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
10-05-2021, 21:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-15-2021, 13:46 przez dawidf911.)
Nazwa Klubu: Snow Aviators
ID Klubu: 39
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
1. Michael Angelo (ID:17073)
2. Daria (ID:24016)
3. MajaFi (ID:21492)
4. EWA BLONDYNA (ID:268)
5. Patrycja Kukuczka (ID: 1883)
6. interprzemek (ID:25917)
Junior
Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: 27-07-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Szymi2006
Lokalizacja: Węgorzewo
Nazwa Klubu: Deceuninck-Quick Step
ID Klubu: 189
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
1. Macynynski (ID: 26060)
2. Zachu (ID: 26059)
3. Jastrzębie (ID: 26056)
4. Grzebien (ID: 26054)
5. Kocyla (ID: 26052)
6. Szymon Wojtczuk (ID: 23159)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 70
Liczba wątków: 0
Dołączył: 04-12-2018
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: widzewiak1910
Lokalizacja: Łódź
Nazwa klubu: LKS Klimczok Bystra
ID klubu: 69
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju:
1. Rafal Matuszewski (ID: 7287)
2. Tomasz1910 (ID: 185)
3. stop (ID: 14754)
4. dingo (ID: 9924)
5. Ewulcia (ID: 22153)
Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
Nazwa klubu -KSZ YETI
ID Klubu-5
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju
Monam -(ID 416)
Łucja Piechowiak-(ID 22)
Eleni constantinou-(ID 10)
Jenson Baton (ID: 24551)
Bondita-(ID 8524)
Justine Romøren-(ID 21533)
Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
10-11-2021, 10:48
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-19-2021, 21:20 przez zagsos.)
Nazwa Klubu :Bóg-Honor-Ojczyzna
ID Klubu: 9
Zawodnicy zgłoszeni do Turnieju(ID i nick)
Tom Mac (ID:197)
Johanna Mason (ID: 12)
JACK SADER (ID: 89)
Męszczyna (ID: 26098)
awesome123gaming (ID: 26088)
bartek83 (ID: 20320)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 51
Liczba wątków: 0
Dołączył: 31-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Leszek67
Lokalizacja: Łódź
Nazwa Klubu: KS Wróblin
ID Klubu: 50
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
1] Pola ID : 941
2] Kamil Kobus ID : 10619
3] Leszek Stempka ID : 8849
4]Huha ID :11991
5] gienek bretyn ID : 10870
6] rezil 134 lol ID : 25935
Medalista
Liczba postów: 105
Liczba wątków: 0
Dołączył: 27-11-2013
Płeć: Kobieta
Login z gry: alicjaa_96
Lokalizacja: Żory
Nazwa Klubu: Feniks
ID Klubu: 10
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
alicjaa_96 (ID: 3241)
Klaudia Skok (ID: 13443)
Dawid Dejvido (ID: 23551)
Łukasz Piechowiak (ID: 21)
MATEJA ROBERT (ID: 2020)
Patrico Kolay (ID: 26045)
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 0
Dołączył: 12-08-2020
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: dmj89
Nazwa Klubu: Ks Warta Team 2020
ID Klubu: 108
Zawodnicy zgłoszeni do udziału w Turnieju(nick oraz ID):
1.Zdzisław Kręcina (ID: 25223)
2. Kuba Guzik (ID: 24929)
3.Alfaholik1990 (ID: 23891)
4. Martin Szmit (ID: 13358)
5.Jan Żyła (ID: 20572)
6.Miko Kante (ID: 26041)