Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swędzenie w azs
#1
Czy ktoś ma może AZS?

Mam problem ze swędzeniem skóry. Co Wam najlepiej na to pomogło?
 
Odpowiedz
#2
Weź pod uwagę:
Leki przeciwhistaminowe: Leki przeciwhistaminowe, takie jak cetiryzyna czy loratadyna, mogą pomóc w złagodzeniu swędzenia, zwłaszcza w nocy. Przed ich zastosowaniem warto skonsultować się z lekarzem.

Stosowanie kremów z hydrokortyzonem: Kremy zawierające niskie stężenia hydrokortyzonu mogą pomóc w złagodzeniu stanu zapalnego i swędzenia. Jednak nie powinno się ich stosować długotrwale bez konsultacji z lekarzem.

Chłodzenie skóry: W przypadku intensywnego swędzenia spróbuj delikatnie schłodzić skórę, np. za pomocą mokrej chłodzącej kompresji lub wiatraka.

Poza tym verdelab.pl ma w swojej ofercie kosmetyki na azs Które znacznie mogą zmniejszyć uczucie swędzenia.
 
Odpowiedz
#3
Nie jestem w stanie stwierdzić, co jest słuszne. Warto otwarcie dyskutować o różnych spojrzeniach.

_________________
opakowania tychy
 
Odpowiedz
#4
Poważna choroba, lepiej udać się do lekarza.
 
Odpowiedz
#5
Mi pomaga dobre nawilżenie skóry kremami, które są dedykowane azs. Smile
 
Odpowiedz
#6
To jest kwestia indywidualna, nie ma jednego słusznego podejścia. Ważne jest zrozumieć, że ludzie mają różne potrzeby i oczekiwania.
 
Odpowiedz
#7
To jest naprawdę ciekawy temat, ale trzeba zrozumieć, że różni ludzie mają różne spojrzenia i przekonania.

____________________
market budowlany mielec
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości