Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricardinho again
#11
(05-13-2013, 15:56)Ricardinho napisał(a):  "pieprzeni moderatorzy" to obraza. Pozdrawiam.

Posiadasz taki mięsień jak mózg? Ja dostałem bana za obrażanie moderatorów, a żadnego nie obraziłem.
 
#12
Piotreek nie dawaj się sprowokować, zobaczymy co o tym wszystkim sądzi administracja. Jeżeli uznają zachowanie Ricardinho za słuszne no to już ich sprawa, wiem tylko że nikt go nie lubi na serwerze.
 
#13
Dami dostałes ostrzeżenie od Ricardinho?
 
#14
Adrian, nie dostałem. Dostałem od razu bana.
 
#15
Nie mam obowiązku dawania upomnienia, jeżeli widzę że zachowanie jest niezgodne mogę dać od razu BANA.
 
#16
Cytuje wypowiedz Mattheos'a"I nauczcie się żeby do mnie nie sapać bo to wy na tym tracicie Smile" wyglada mi to na groźbe, dostał jedynie ostrzezenie od Ricardinho.[/align]
 
#17
To za co mi dałeś jak nie obraziłem moderatora?

Adrian on za to bana powinien dostać, ale pewnie nic nie dostanie nawet od adminów.
 
#18
Matt dostał wraz ze mną słowne upomnienie, zapewne tylko dla tego aby nie dostał bana.
 
#19
Na 100% Wink
 
#20
Mattheos to przecież kolega Ricardinho, nie domyśliliście się jeszcze? Jako jedyny go wspiera i całe gadanie o zawiści i zazdrości jest żałosne. To co że składałem to podanie? Każdy złożył, serio nie interesuje mnie że mam moderatora, mam selekcjonera a to jest jeszcze ważniejsze niż jakiś moderator od czatu. Heh, Administrator przyjdzie to rozsądzi Smile
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości