Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Puchar Drużynowy
#1
Witam !
Po dzisiejszym Pucharze Drużynowym Pomoc jak i PW (chociaż nie odpisuję) zalewają wiadomości o powtórzenie II serii, ponieważ powinno być tam 8 reprezentacji, tak jak w BETA testach. Tłumaczę, że w BETA testach było dokładnie tak samo jak teraz, ale nie o tym. Przejdźmy do rzeczy.

Czy chcecie, aby w II serii występowało mniej reprezentacji ? Jeśli będzie mniej reprezentacji, tylko reprezentacje z II serii dostaną nagrody w postaci kasy, popularności.

A drugie pytanie, to czy chcecie, aby dzisiejsza II seria została powtórzona, z zasadami, które ustalimy?

Liczę na kulturalną dyskusję.

Pozdrawiam,
Administrator Techniczny
 
#2
Sądzę, że powtórzenie II serii nie będzie miało sensu, bo tak, czy siak wyniki będą podobne i nie powinny się zmienić lokaty reprezentacji. Jeżeli chodzi o reprezentacje to myślę, że każdy będzie chciał otrzymać jakąś nagrodę za występ. W końcu nie jest łatwo dostać się do reprezentacji, a co dopiero być w gronie najlepszych 8 drużyn. Niech zostanie, jak jest.
 
#3
Tak jak jest.
 
#4
Ja chcę , żeby zostało powtórzone ,bo powinno być 8 repek w II serii .
 
#5
Dla mnie obojętnie, jednakże troche niepokoi mnie fakt, że w pojdynkach na Harachov skaczę po 200m, a w konkursie 140.
 
#6
Jak dla mnie powinno zostać tak jak jest - wszystkie repry w drugiej serii. Nie w każdej reprzezentacji jest aktywna czwórka, więc czemu pozostali zawodnicy z reprezentacji mają na tym stracić? Nie chodzi o samą pozycję, ale o popularność i pieniądze.
 
#7
Moim zdaniem powinna być powtórzona 2 seria z 8 reprezentacjami , ponieważ np. szwecja,która weszła do 2 serii miałaby gwarantowane 50 pkt. a tak skończyli na 9 czy tam 10 miejscu nie uzyskując żadnych punktów.
 
#8
Tak jak jest niech zostanie...
 
#9
Uważam, że teraz jest dobrze - dzięki temu, że wszystkie reprezentacje wchodzą, te ze słabszą kadrą też mają jakieś szanse rozwoju.
 
#10
Myślę, że już się nikt nie wypowie. Po przeczytaniu wszystkich postów, ustaliliśmy, że PD zostanie tak jak teraz
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości