Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada na czat
#1
Świadomie umieszczam temat w tym dziale.
Otrzymałem blokadę na czat , napisano - paragraf 2 punkt 4 regulaminu tylko że ja nie mogę sprawdzić tego co tam widnieje ponieważ w tej sytuacji nie ma do regulaminu dojścia a oprócz tego nie mogę pisać na czacie klubowym też czyli zostałem tak jakby dwukrotnie ukarany nie wiedząc za co i na jak długo.
 
#2
w regulaminie czatu nie ma paragrafów więc zapewne tej osobie chodziło o regulamin gry(który też odnosi sie do czatu)

tutaj sie pisze odwołania od banu na czacie oraz prosze zastosować sie do wzoru
 
#3
Czyli Administrator nie rozumie co ja napisałem.
To nie jest odwołanie od bana!
W sytuacji gdy ktoś takowego otrzyma i chce w regulaminie sprawdzić
za co to nie ma takiej możliwości ponieważ zablokowany jest także
dostęp do tego regulaminu a to jest błędem jak mi się wydaje.
Zablokowany mam również nie wiedzieć czemu czat klubowy
co też jest błędem.
Mówienie zaś o tym że banujący popełnił błęd nie ma sensu
ponieważ nie zrozumie.
 
#4
W Panelu pokazuje mi się powód: "Paragraf 2, punkt 4 Regulaminu Gry". A poza tym jak Administrator wspomniał w Regulaminie Czatu nie ma paragrafów, więc wiadomo, że chodzi o Regulamin Gry.
 
#5
Jemu chyba chodzi o to że gdy dostaniemy bana na czat to żeby można było sprawdzić regulamin czatu i wejść na czat klubowy.
 
#6
Tak, wiem. Ma zablokowany dostęp nie tylko na czat klubowy, ale również reprezentacyjny. A dostęp do Regulaminu Czatu podczas bana zaraz zrobię
 
#7
Czyli dopiero teraz to zrobisz. To i tak dobrze ale ja cały czas nie wiem za co zostałem ukarany, Konkretnie!
 
#8
Paragraf 2, punkt 4 Regulaminu Gry.
A Regulamin Gry jest dostępny podczas rejestracji lub na stronie głównej
 
#9
Panie Administratorze Techniczny w zasadzie sprawy nie ma to znaczy nie ma na stronie głównej regulaminu. Znany mi dostępny regulamin pojawiał się w chwili kliknięcia na czat ale teraz się nie pojawia ponieważ jakiś element zablokował mi dostęp do czatu i regulaminu zarazem. I w dalszym ciągi nie wiadomo z jakiego powodu!

Przepraszam. Jest. Teraz zobaczyłem. Starcze oczy i takie małe literki. Już czytam !
 
#10
Termni nałożonej przez matty'ego kwarantanny minął wczoraj po upływie doby (nie było informacji o czasie trwania) ale sprawa nie jest zakończona. W dalszym ciągu nie wiem za co zostałem ukarany (podanie paragrafu i punktu nic mi nie mówi}.
Oczekuję sprecyzowania zarzutu nie mając najmniejszego pojęcia o możliwej przyczynie nałożenia kary, chodzi o szczegóły.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości