Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
36.36%
8 36.36%
Nie
59.09%
13 59.09%
Nie mam zdania
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specjalizacje
#11
w sezonie zimowym nie ma(na 99%) żadnego wolnego dnia bez zawodów. w sezonie letnim coś by sie znalazło
 
#12
(01-02-2014, 21:03)Administrator napisał(a):  w sezonie zimowym nie ma(na 99%) żadnego wolnego dnia bez zawodów. w sezonie letnim coś by sie znalazło

Chyba, że gracz nie jest w klubie, to ma parę dni wolnego, a w sezonie letnim to jest chyba jeden dzień, ale nie jestem pewien.
 
#13
(01-02-2014, 20:32)[email protected] napisał(a):  Przykładowo: rano się logujesz, a tu 2 poziomy specjalizacji w plecy, czyli 2000 um. Po południu masz zawody, a nie masz KP i nie stać cię na jego kupno. W takiej sytuacji możesz poświęcić na zgadywanie nawet 5 godzin i 1800 PE...
10 poziom to 50 możliwości, każda po 5 PE to maksymalnie 250 PE wydane żeby wbić 10 poziom. nawet jak by spadły 2 statystyki o 1 poziom to jest maksymalnie 500PE. a nie 1800 które podałeś
 
#14
500 PE to i tak dużo Tongue
 
#15
Jest jeszcze możliwość, że każdy gracz miałby 25% szans, że w ciągu sezonu obniży mu się jedna ze specjalizacji o 1 poziom i tylko raz w trakcie sezonu. Natomiast w przerwie między sezonowej każdy gracz miałby na przykład 95%, że spadnie mu która ze specjalizacji ale w granicach 1-3 poziomy, z tymże też tylko raz.

To byłoby według mnie ciekawsze, bo mam na myśli, aby gracz miewał wzloty i upadki, a nie żeby był idealnym skoczkiem. To zwiększyłoby choć w niewielkim stopniu szansę graczom uplasowanym nieco niżej, aby mogli zająć lepsze miejsce zanim dany gracz nie wytrenuje ponownie specjalizacji na maksa (chodzi tu o spadek specjalizacji w trakcie sezonu)

Jeśli chodzi o spadek w przerwie między sezonowej to wiadomo, że będzie realistyczniej, bo część skoczków w przerwie "odpoczywa" przygotowuje się powoli do sezonu, a więc tu byłoby podobnie. Gracze musieliby wytrenować ponownie specjalizacje, aby być gotowym do sezonu.
 
#16
Jeżeli koniecznie chcecie zbijać nieaktywnym te specjalności to ja byłbym za tym, aby to Ci, którzy nie wytrenowali powiedzmy minimum 100PE treningu ogólnego je tracili.
 
#17
Jeżeli chcecie odbierać punkty specjalizacji to według mnie tylko graczom którzy ostatni raz zalogowali się np. 20 dni temu.
 
#18
a może zawodniką bez formy tak poniżesz 80% formy?
 
#19
Odświeżam i proszę o wypowiedzi oraz pozostałych członków administracji czy się zgadzają.

Ja podtrzymuję swój ostatni wpis i sądzę, że jest to dobry sposób.
Cytat:Jest jeszcze możliwość, że każdy gracz miałby 25% szans, że w ciągu sezonu obniży mu się jedna ze specjalizacji o 1 poziom i tylko raz w trakcie sezonu. Natomiast w przerwie między sezonowej każdy gracz miałby na przykład 95%, że spadnie mu która ze specjalizacji ale w granicach 1-3 poziomy, z tymże też tylko raz.

To byłoby według mnie ciekawsze, bo mam na myśli, aby gracz miewał wzloty i upadki, a nie żeby był idealnym skoczkiem. To zwiększyłoby choć w niewielkim stopniu szansę graczom uplasowanym nieco niżej, aby mogli zająć lepsze miejsce zanim dany gracz nie wytrenuje ponownie specjalizacji na maksa (chodzi tu o spadek specjalizacji w trakcie sezonu)

Jeśli chodzi o spadek w przerwie między sezonowej to wiadomo, że będzie realistyczniej, bo część skoczków w przerwie "odpoczywa" przygotowuje się powoli do sezonu, a więc tu byłoby podobnie. Gracze musieliby wytrenować ponownie specjalizacje, aby być gotowym do sezonu.
 
#20
Ja myślę, że jest to ciekawy pomysł. Przede wszystkim jednak przydałoby się coś zrobić z nieaktywnymi zawodnikami (jak powoływałam do kadry to zdecydowana większość jest nieaktywna i to nie 3-4 dni tylko 20, a nawet 40... )
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości