Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chcesz wprowadzic te propozycje do gry ?
Ankieta jest zamknięta.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
30.77%
4 30.77%
4
7.69%
1 7.69%
WSZYSTKIE
15.38%
2 15.38%
ŻADNE
46.15%
6 46.15%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS I PK i PD
#1
ID/nick:KAMIL31862 (ID: 1747)
Pomysł:Wprowadzenie realnego kalendarza skoków do PS , PK i PD

Teraz w PŚ , w PK PD w kalendarzu sa skocznie którą nie występuja w prawdziwych skokach(realnych)
1.Mój pomysł polega na tym żeby dodac do gry realne konkursy do pucharu świata, kontynentalnego i pucharu drużynowego .zeby realne daty odzwierciedlały się w grze (może być nawet ten sam czas)
Czyli tak jak jest w skokach realnych
np 17 stycznia wisła ,18 stycznia treningi i kwalifikacje,20 stycznia puchar druzynowy i 21 stycznia ps w zakopanem
tak samo w pucharze kontynentalnym.
2.Dodac realne turnieje:TCS,PS W LOTACH,IGRZYSKA, ITP
3.Można też dodac do tego liste startowa wg klasyfikacji generalnej
4. Igrzyska SKIJUMPS

Po prostu urealnic gre sezon trwałby dłużej,puchar letni tak jak w lecie w rzeczywistosci a liga narodowa JUZ NA RÓZNYCH SKOCZNIACH NA LOSOWYCH TAK SAMO LIGA KLUBOWA

Plusy: Realne daty zawodów - przypomnienie graczowi że w tym dniu sa tez realne skoki w rzeczywistosci
Minusy: brak
 
#2
Chiałbyś żeby zawody były co 1 tydzień ?! Bo ja tak to zrozumiałem.
Nie chciałoby się czekać tydzień na zawody, teraz jest dobrze ponieważ są co 2/3 dni średnio Smile
 
#3
1. Zawody będą w większych odstępach czasu, graczom będzie się nudziło przez ten wolny czas.
2. Masz m.in. Turniej 3 Skoczni, co do Igrzysk, to była propozycja i AT był na nie.
3. Można dodać, ale zbędne.
4. Jest Turniej Ski Jumps.
 
#4
T4s i igrzysk nie bedzie ze wzgledu na prawa autorskie. Urealnic czy przystosowac sie do tego co powie fis? Skad wiesz ze za sezon, dwa nie bedzie zawodow w kazachstanie, francji, kanadzie czy estoni? Tam odbywJa sie pk bo skoki sa mniej popularne. I wedlug ciebie dlatego te reprezentacje maja dostawac mniej kasy bo nie beda mieli tyle zawodow co niemcy, austria i norwegia? Dlaczego chcesz faworyzowac te 3 reprezentacje? Ogladales kiedy zawody kontynentalne? Albo te jeden szczebel nizej? Ja tu widze duzo minusow, rozciagniecie sezonu, przez co niektorzy gracze musieli by dlugo czekac zeby miec mozliwosc wziecia udzialu w zawodach. Nie biora udzialu, koncza gre. Rzadko zawody co tez by zniechecalo do grania.
 
#5
A co z systemem K.O.? Czy na niego też są jakieś prawa autorskie? Smile
 
#6
Nie, tu mi chodzi o nazwy, dlatego jest turniej 5 panstw czy turniej 3 skoczni Wink a system k.o. mozna by bylo wprowadzic w ktoryms z turniejowWink
 
#7
Igrzyska SkiJumps czyli co?
 
#8
Czyli Mistrzostwa Indywidualne.
 
#9
Temat długo nieaktywny i większość pomysłów raczej nie przejdzie. Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości