Ludzie z całego świata uwielbiają grać w pokera. To fajna gra, którą możesz wypróbować w kasynie Betinia: https://betinia3.pl. Niektórzy na pierwszy rzut oka mogą uznać grę w pokera za dość mylącą ze względu na ogromną liczbę oferowanych opcji zakładów. Prawda jest jednak taka, że poker jest dość prosty, ale opanowanie gry będzie wymagało trochę czasu. W tym artykule możesz poznać podstawowe zasady pokera, dzięki którym możesz przenieść swoją grę na wyższy poziom.

 

Wyjaśniono zasady pokera

Aby osiągnąć sukces podczas gry w pokera w Betinia, ważne jest, aby gracze szczegółowo poznali wszystkie zasady. Obejmuje to cele gry, kolejność gry i rankingi rąk pokerowych, które zostaną omówione w następnej sekcji. Celem w pokerze jest stworzenie jak najlepszego układu, korzystając z dwóch kart rozdanych obok piątki znajdującej się pośrodku. Po tym jak gracze otrzymają swoje pierwsze dwie karty, rozpocznie się runda licytacji. W tej rundzie dostępne są trzy opcje: sprawdzenie, podbicie lub spasowanie. Sprawdzenie będzie wymagało od graczy dopasowania istniejącego zakładu, natomiast podbicie zwiększy całkowity zakład. Pasowanie spowoduje utratę kart do końca rozdania. Następnie rozdawane są trzy karty, zwane flopem, zanim zakłady zostaną ponownie otwarte. Powtarza się to jeszcze dwa razy, za każdym razem dodając do środka jeszcze jedną kartę, zwaną odpowiednio „turą” i „rzeką”. Po czwartej rundzie zakładów zostanie wyłoniony zwycięzca.

 

Rankingi rozdań pokerowych

Kolejnym aspektem pokera, o którym powinieneś wiedzieć, jest wartość różnych rąk pokerowych. Oto różne rankingi rozdań pokerowych od najwyższego do najniższego: 

● Poker królewski – w tym rozdaniu znajdują się 10, J, Q, K i A, wszystkie w tym samym kolorze.
● Poker – ciągła sekwencja pięciu kart tego samego koloru.
● Kareta – Cztery karty o tej samej wartości.
● Full House – trzy karty o tej samej wartości i dwie inne karty o tej samej wartości.
● Flush – pięć kart w tym samym kolorze.
● Straight – Seria dowolnych pięciu kart, które biegną jeden po drugim.
● Trójka – trzy karty o tej samej wartości.
● Dwie pary – dwie pary kart o tej samej wartości.
● Para – dwie karty o tej samej wartości.
● Wysoka karta – jeśli żaden z graczy nie może ułożyć żadnej innej kombinacji, wygrywa najwyższa karta.

 

Rodzaje gier pokerowych: 3 najpopularniejsze warianty pokera w Betinia

Oto trzy najlepsze gry pokerowe, w jakie możesz zagrać.

Texas Hold'em

W zależności od stylu gracza niektóre odmiany mogą być lepszymi opcjami niż inne. Najpopularniejszą odmianą pokera jest Texas Hold’em, w zdecydowanej większości. Nauka gry w ramach tego zestawu zasad jest często najlepszym sposobem działania, ponieważ inne rodzaje pokera zwykle opierają się na tych samych zasadach.

Omaha Hi

Drugim najpopularniejszym typem pokera oferowanym w kasynie Betinia jest Omaha Hi, który jest bardzo podobny do Texas Hold'em. Główną różnicą między nimi jest liczba kart rozdawanych graczom, która w Omaha Hi wynosi cztery. Gracze mogą używać tylko dwóch z tych kart oraz 3 z 5 znajdujących się na środku stołu.

Omaha Hi-Lo

Na trzecim miejscu znajduje się Omaha Hi-Lo, w którym siła różnych rąk jest taka sama jak w dwóch poprzednich odmianach. Ta gra ma wyjątkowy zwrot w tym sensie, że na koniec gry całkowita pula jest dzielona pomiędzy najsilniejsze i najsłabsze ręce. Zazwyczaj oznacza to, że mniej graczy ma tendencję do pasowania rąk podczas czterech różnych rund licytacji.

 

Jak wygrać w pokera?

Jak wspomniano wcześniej, jeśli co najmniej dwóch graczy ukończy wszystkie cztery rundy licytacji, pulę zgarnie ten, kto będzie miał najwyższy układ. Jednak nie jest to jedyny sposób na wygraną w pokerze. Jeśli wszyscy pozostali gracze spasują, osoba pozostająca w rozdaniu zgarnie wszystkie żetony. To wtedy sensowne jest użycie różnych strategii pokerowych, takich jak blef, w którym gracze będą reprezentować silniejszą rękę pokerową niż mają, próbując skłonić innych do spasowania.

 

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


SPRAWDŹ TAKŻE NASZĄ DRUGĄ GRĘ W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH - SKI JUMP SIMULATOR - ZOBACZ TRAILER PONIŻEJ:

 


Dodano: Wtorek, 12 stycznia 2021 r.