Automaty do gry są najbardziej dochodowe ze wszystkich gier kasynowych ze względu na dodatkowe szczegóły w ich konstrukcji. Elegancka grafika, urzekające ścieżki dźwiękowe i wiele animowanych motywów gier to rzeczy, które sprawiają, że automaty online są tak wyjątkowe. Oprócz tego istnieją różne bonusy, które automaty do gry oferują graczom. Jednym z nich jest symbol Scatter. Entuzjaści automatów do gier znają ten termin, ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z hazardem, prawdopodobnie nigdy wcześniej o nim nie słyszałeś. Tak czy inaczej, wszystkie niezbędne informacje o symbolu Scatter znajdziesz w tym artykule.

 

Co to jest symbol Scatter?

Obecnie praktycznie wszystkie gry na automatach online posiadają unikalne funkcje i symbole charakterystyczne dla każdego tytułu. Jednym z najbardziej znanych symboli wśród automatów jest Scatter. Ten symbol znajdziesz głównie w 5-bębnowych automatach wideo, ale jest on również prezentowany w niektórych 3-bębnowych automatach. Scatter to specjalny symbol, który może stworzyć zwycięską kombinację nawet bez dołączania do żadnej linii wypłaty.

W przeciwieństwie do zwykłych symboli, które muszą znaleźć się na linii wypłat, aby wygrać, obecność symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach może uzupełnić zwycięską kombinację. Dlatego symbol Scatter może wylądować w dowolnym miejscu na bębnach i zapewnić Ci gry bonusowe, darmowe spiny i inne nagrody. Właśnie dlatego ten symbol nazywa się Scatter.


Funkcjonalność symbolu Scatter

Zazwyczaj Scatter jest najlepiej płatnym symbolem w automaty online. Jednak działa to inaczej w zależności od gry, w którą grasz. W większości przypadków możesz liczyć na dodatkowe nagrody, gdy pojawi się symbol. Na przykład Scatter płaci za wygrywające kombinacje w grach, które nie mają żadnych rund bonusowych. Z drugiej strony Scatter może nagradzać Cię darmowymi spinami, grami bonusowymi i dodatkowymi bonusami, jak wspomniano wcześniej. Zdobycie określonej liczby symboli Scatter w jednym obrocie uruchomi te dodatkowe funkcje. Krótko mówiąc, Scatter zwiększa Twoje szanse na wygraną i mnoży Twoje wypłaty.

Najlepsze odmiany symboli Scatter w automatach

W automaty online jest kilka rodzajów symboli Scatter, z których każdy oferuje inną nagrodę. Nagroda, którą otrzymasz, będzie zależeć od odmiany symboli Scatter, które wylądujesz. Przyjrzyjmy się zatem odmianom symboli Scatter, na które możesz się natknąć.

Darmowe spiny Scatter

Jak sama nazwa wskazuje, symbol Scatter darmowych spinów nagradza graczy dodatkowymi rundami lub darmowymi grami. Zazwyczaj można wygrać od 5 do 10 darmowych zakręceń za dopasowanie 3 darmowych zakręceń Symbole rozproszone. Niemniej jednak możesz otrzymać do 20 lub więcej spinów, jeśli trafisz więcej niż 3 z tych symboli. Dzięki tym dodatkowym spinom możesz pomnożyć swoje wypłaty i jednocześnie zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping

SPRAWDŹ TAKŻE NASZĄ DRUGĄ GRĘ W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH - SKI JUMP SIMULATOR - ZOBACZ TRAILER PONIŻEJ:Dodano: Sobota, 11 czerwca 2022 r.