Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online
[Ważne] Puchar Narodów - o co chodzi? - Wersja do druku

+- Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online (https://ski-jumps.pl/forum)
+-- Dział: Ogólne (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Puchar Narodów (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Wątek: [Ważne] Puchar Narodów - o co chodzi? (/showthread.php?tid=27739)

Strony: 1 2


Puchar Narodów - o co chodzi? - Karol - 02-18-2018

Witamy,  postanowiliśmy stworzyć Puchar Narodów na wzór Pucharu Narodów w realnych skokach narciarskich. Puchar, który będzie póki co prowadzony na forum nie ma nic wspólnego z obecnie rozgrywanym Pucharem Narodów w grze.
Na czym będzie polegać PN na forum ? Ma on za zadanie wyłonić najlepszą reprezentację w grze na podstawie punktów zdobytych przez reprezentantów w konkursach PK, PŚM, PŚK oraz konkursach drużynowych.  Na koniec sezonu najlepsza trójka otrzyma nagrody:
Pierwsze miejsce   pamiątkowy puchar, 3 mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza reprezentacji po 300PE oraz 5PP + 20 losowań autografów dla każdego gracza reprezentacji

Drugie miejsce -  2 mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza po 200 PE oraz 3PP  + 10 losowań autografów dla każdego gracza reprezentacji
Trzecie miejsce - 1mln kasy dla reprezentacji, dla każdego gracza po 100 PE +5 losowań autografów dla każdegogracza reprezentacji





Jeżeli macie jakieś propozycję, pytania, to śmiało, czekamy na wasze opinię Smile
PS. W przyszłości moduł może zostać przeniesiony z forum do gry Smile



Za podliczanie zawodów odpowiedzialni są Karol oraz Clexa89


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Clexa89 - 02-18-2018

Czy klasyfikacja będzie aktualizowana po każdym konkursie? I na jakiej zasadzie będą przydzielane punkty?


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Karol - 02-18-2018

Tak, będzie po każdym konkursie, juz jest nowy temat w tym dziale, w którym dam zasady przydzielania pkt oraz ile pkt zdobyła dana reprezentacja w danym dniu zawodów


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Clexa89 - 02-20-2018

Generalna klasyfikacja też będzie po każdym dniu aktualizowana, co by mieć na bieżąco wglad kto prowadzi itd?


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Karol - 02-20-2018

Chciałbym, aby była po każdych zawodach, jednak nie zawsze mam czas i czasami może być aktualizowana ona dopiero w weekend. Możliwe, że będę szukał kogoś do pomocy i kto się tym zajmie Smile


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Clexa89 - 02-20-2018

Ja z miłą chęcią pomogę z Pucharem Narodów na forum Wink


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Clexa89 - 03-05-2018

A może by tak dać pamiątkowe puchary (złoty, srebrny i brązowy) dla wszystkich trzech miejsc?


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Ami_skoczek - 03-06-2018

Jeśli temat dalej jest aktualny, to ja również mogę przyłączyć się do zabawy i pomogę w organizacji Smile


RE: Puchar Narodów- O co chodzi ? - Karol - 04-15-2018

i za nami zaraz koniec sezonu Tongue Puchar Narodów chyba do Japonii Tongue


RE: Puchar Narodów - o co chodzi? - Xsow - 09-20-2022

Pucharem Narodów na forum