Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online
Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Wersja do druku

+- Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online (https://ski-jumps.pl/forum)
+-- Dział: Gra Ski Jumps (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Dyskusje na temat gry (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? (/showthread.php?tid=27919)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - admin - 09-05-2019

(09-04-2019, 20:40)Karol napisał(a):  Schowek musiał mieć chwilowy błąd, error mi wyrzuciło, ale już jest okej. Mogłbyś rozwinąc 2 punkt ? Bo nie rozumiem, jak to losowo 1-5 % teraz przydziela, nie jest to stała i nie wynosi ona 5 % ?

Faktycznie mój błąd, wyprzedziłem fakty - aktualnie przydziela 5% UM najlepszego. Propozycja zmiany to podniesienie wartości do 10% lub 15% (do wyboru).

Odnośnie podniesienia wieku - jakiś czas temu była prowadzona rozmowa na ten temat na czacie i wielu graczy o tym pisało. Nie upieramy się, możemy poddać to pod dyskusję Smile


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Mlodyuk88 - 09-05-2019

Z wiekiem byla prowadzona dyskusja na ten temat i chodzilo o to by nowy gracz dostajac wiecej na start itp mógł to w pełni wykorzystać. W samouczku zapisują sie on do PN i tam powinien zostać do zakończenia sezonu, by nauczyć sie gry. W tyn momencie po przejściu samouczka taki gracz jest namawiamy przez selekcjonera i odchodzi z PN a potem widzac ze i tak nic nie osiagnie odchodzi z gry


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - admin - 09-09-2019

(09-05-2019, 21:41)Mlodyuk88 napisał(a):  Z wiekiem byla prowadzona dyskusja na ten temat i chodzilo o to by nowy gracz dostajac wiecej na start itp mógł to w pełni wykorzystać. W samouczku zapisują sie on do PN i tam powinien zostać do zakończenia sezonu, by nauczyć sie gry. W tyn momencie po przejściu samouczka taki gracz jest namawiamy przez selekcjonera i odchodzi z PN a potem widzac ze i tak nic nie osiagnie odchodzi z gry

Coś w tym jest. Jakie rozwiązania w takim razie proponujecie? Niedługo rusza duża kampania marketingowa gry, dobrze byłoby coś przygotować do tego czasu.


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Karol - 09-10-2019

Młody, zależy z której strony patrzeć, w PN masz mniej zawodów i też gracz może stwierdzic, ze po co ma codziennie trenować jak zawody zdarzają sie luki tak jak teraz np. 8 dni, uważam, że powinno zostać tak jak jest, Selekcjonerzy namawiaja by mieć w reprezentacji aktywnych graczy, jak juz ich znajdą to nie będą naciskać na nowych graczy i taki gracz sam zdecyduje czy mocno trenuje by przebić się do kadry czy nie, ograniczenia wiekowe moim zdaniem są złym pomysłem Wink


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Karol - 09-10-2019

10 lub 15%, dużo, ale jeżeli to spowoduje, ze nowy gracz spojrzy na ranking i innaczej zadziala jego wyobraźnia o dogonieniu czołówki to czemu nie Big Grin Tylko drogi Adminie tak jak pisałem, wtedy % stażu nowego gracza też musi być podniesiony, bo obecnie ma 0 stażu na starcie i żeby zarobić na trenng to masakra Tongue


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Karol - 09-10-2019

Uważam też, ze powinniśmy dążyć do tego, zeby każdy gracz chciał skakać w PŚ, ponieważ tam jest największy prestiż, tam poziom powinien byc najwyzszy, więc trzeba dążyć do tego, by starty w elicie dawały nam profity, nowy zawodnik nie chce tam skakać, bo nie ma szans na wysokie lokaty, okej, ale jeżeli startując tam szybciej się rozwinie to juz to w jakimś stopniu powinno go zachecic, dlatego uważam, że trzeba wprowadzić nagrody za poszczególne miejsca w PŚ, by to ta każdy gracz chciał skakać.


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - admin - 09-10-2019

(09-10-2019, 09:46)Karol napisał(a):  10 lub 15%, dużo, ale jeżeli to spowoduje, ze nowy gracz spojrzy na ranking i innaczej zadziala jego wyobraźnia o dogonieniu czołówki to czemu nie Big Grin Tylko drogi Adminie tak jak pisałem, wtedy % stażu nowego gracza też musi być podniesiony, bo obecnie ma 0 stażu na starcie i żeby zarobić na trenng to masakra Tongue

Algorytm zarobków z pracy dla nowych graczy został zmodyfikowany - przy początkowym rozwoju został dość znacznie zwiększony, objął także graczy średniozaawansowanych, którzy także powinni zobaczyć pewną poprawę. Powinno to zmniejszyć problemy związane z brakiem pieniędzy w początkowej fazie gry (przez pierwszy miesiąc).

Zmiany w zakresie podniesienia %UM pojawią się niebawem (prawdop. będzie to 10%), czekamy na inne propozycje rozwiązań.


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Razor123 - 09-12-2019

Nwm czy ustawienie teraz ze gracz na start dostaje 10 % najlepszego jest ok ,
Bo np teraz to by było blisko 25 tys um i gracz tyle dostanie a np ja gram od 2 tygodni i trenuej codziennie i nawet tyle jeszcze nie mam
To dla mnie lepszym sposobem bedzie wcale nie trenowacc tylko załozyc konto jak bedzie te 10% lepiej na tym wyjde bo teraz szkoda czasu trenowac na darmo

I nie tylko dla mnie ale dla graczy co trenuja i maja około tyle um

Bardziej bedzie sie opłacało załozyc nowe konto tym graczom bo to 10% bedzie wzrastało coraz bardziej to p oco teraz ktos ma trenowac jak ktos nowy od razu go wyprzedzi nonsens


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Karol - 09-13-2019

Dobrze by było gdyby administracja podała kiedy konkretnie ta zmiana zostanie wprowadzona Wink


RE: Jak zachęcić nowych graczy do pozostania w grze ? - Razor123 - 09-13-2019

Bez sensu to poco traciłem czas na trening 2 tygodnie poszło na marne
Bardzo dobry pomysł Adminów....