Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online
Plan oszczędzania na przyszlość - Wersja do druku

+- Forum Ski Jumps >> Gra skoki narciarskie online (https://ski-jumps.pl/forum)
+-- Dział: Gra Ski Jumps (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Poradniki (https://ski-jumps.pl/forum/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: Plan oszczędzania na przyszlość (/showthread.php?tid=28072)Plan oszczędzania na przyszlość - somter - 01-05-2022

Czy oszczedzacie na przyszłosć?

Czy macie moze jakies plany na siebie?


RE: Plan oszczędzania na przyszlość - Bjorn - 01-05-2022

Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy korzystanie z takich programów oszczędnościowych jest dobre.... Jasne,że oszczędzxanie na przyszłośc jest spoko i biorąc pod uwagę to jakie bedą nasze przyszłe emerytury jest sensowne, ale o wiele lepiej jest odkładać na własną rękę. Niż powierzać oszczędności innej firmie ( która nie wiadomo czy nie straci nam tej kasy). Wiele banków ma dobre programy oszczędnościowe.Jak na przykład nest bank i jego rodzinne oszczędzanie.

W sieci mozesz porównać sobie warunki. https://www.tanie-konto.pl/promocje/ Zerknij sobie na promocje na stronie


RE: Plan oszczędzania na przyszlość - weronikafan - 01-25-2022

(01-05-2022, 13:20)Bjorn napisał(a):  Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy korzystanie z takich programów oszczędnościowych jest dobre.... Jasne,że oszczędzxanie na przyszłośc jest spoko i biorąc pod uwagę to jakie bedą nasze przyszłe emerytury jest sensowne, ale o wiele lepiej jest odkładać na własną rękę. Niż powierzać oszczędności innej firmie ( która nie wiadomo czy nie straci nam tej kasy). Wiele banków ma dobre programy oszczędnościowe.Jak na przykład nest bank i jego rodzinne oszczędzanie.

W sieci mozesz porównać sobie warunki. https://www.tanie-konto.pl/promocje/ Zerknij sobie na promocje na stronie

Też myślę, że odkładanie samemu ma większy sens i można mieć wtedy pełną kontrolę nad finansami. W zależności od potrzeb skorzystać można z programów dedykowanym osobom, które szukają skutecznych i bezpiecznych rozwiązań.