Dlaczego (i przez kogo) zablokowano mi dzisiaj na dobę dostęp do konta ?
Olimpijczyk
Liczba postów: 595
Liczba wątków: 34
Dołączył: 28-11-2013
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosztowa
Ban został nałożony przeze mnie za obrazę.
matty, porażasz swoją ograniczonością.
Gdybym napisał o pocałowaniu się w nogę wszystko byłoby cacy zapewne.
Dlaczego dupa ma być gorzej traktowana, Twoja zresztą, masz do niej jakiś żal ?
Od kilku godzin próbowałem Ci coś wytłumaczyć ale lepiej było ze słupem telegraficznym rozmawiać i gdy kolejny raz okazało się że opowiadasz coś co nie ma związku z konkretną sytuacją (Twoją wypowiedzią) trafił mnie szlag po prostu.
Życzę sobie aby konto moje zostało jak najszybciej odblokowane a kolega matty udał się na przynajmniej kilkudniowy odpoczynek z dala od komputera. Amen.
Olimpijczyk
Liczba postów: 595
Liczba wątków: 34
Dołączył: 28-11-2013
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosztowa
Gdybyś zapytał się na pomocy odpowiedziałbym Ci tak: "Ronaldo I Bale musi akceptować pojedynek poprzez kliknięcie przycisku PRZYJMIJ. Sama jego aktywność nie sprawia, że od razu z Nim rozegrasz pojedynek. Komunikat wyświetlał Ci się przy każdej ponownej próbie wyzwania go na pojedynek, ponieważ... już go wyzwałeś, ale On musi przyjąć ten pojedynek." Tak zrozumiałem jak wytłumaczyłeś.
Ty jesteś jeszcze bardziej odporny niż myślałem. Jest źle sformułowana wyświetlająca się informacja o pojedynku. Zredagowana niezrozumiale, nieprawdziwie wręcz a poza tym gdy mnie wyzywano podczas mojej nieobecności to po zalogowaniu się na konto pozostawało mi już tylko odebranie poczty z informacją o odbytym pojedynku a więc kolejne Twoje niezrozumienie może przeinaczenie albo jeszcze coś o czym nie chcę teraz mówić. Zlituj się, proszę!
Mariuszyn
Niezarejestrowany
Ban słuszny jak najbardziej! Odpoczynek przydatny!
Kacper Polak
Niezarejestrowany
ale czemu kotow był 1 temu na grze _
Olimpijczyk
Liczba postów: 595
Liczba wątków: 34
Dołączył: 28-11-2013
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosztowa
Czas bana minął. Temat zamykam.