Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne FAQ, czyli skarbnica wiedzy o grze
#1
FAQ zawiera wiele pomocnych wskazówek jak grać w Ski Jumps i odnosić sukcesy.

Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kluczowe parametry rządzące światem SJ. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące pytanie zadaj je w tym dziale - FAQ będzie sukcesywnie rozbudowywany o nowe zagadnienia.
 
Odpowiedz
#2
Wyłapałem błędy i niedociągnięcia w FAQ:

Nie mogę typować w bukmacherze. Dlaczego?
Nie można obstawiać zawodów, w których nie bierze się udziału. - Błąd, nie można obstawiać zawodów w których bierze się udział

Kiedy zmienia się wiek skoczka?
Wiek skoczka zmienia się wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. - Nie jest to prawda

Mistrzostwa Indywidualne - Udział bierze najlepszych 50 zawodników pod względem umiejętności. MI odbywają się po zakończeniu PŚ. - Należy podkreślić, że według Rankingu Umiejętności, a nie rankingu ogólnego

Jak najlepiej przygotować się do zawodów?
Aby być najlepiej przygotowanym do zawodów niezbędnie jest:
A) nawoskowanie nart odpowiednim woskiem (dobranym do warunków atmosferycznych panujących w danym mieście)
B) posiadanie 100% formy oraz 0% zmęczenia
Oponcjonalnie można kupić napój energetyczny - Podpunkt B wypada uzupełnić o 100% dyspozycji (no chyba, że jednak nie ma ona na nic wpływu)

Jak skrócić czas treningu?
Możemy skrócić jedynie czas trwania normalnego treningu. Aby to zrobić należy zakupić trenera (Statystyki -. Sztab) lub wykupić Konto Premium. - Konto Premium nie skraca czasu treningu, a jedynie umożliwia trenowanie trzech statystyk jednocześnie zamiast dwóch

Jak mogę zdobyć Punkty Premium (PP)?
PP można kupic TUTAJ i wesprzeć tym samym rozwój gry Smile
Poza tym można otrzymać pewne ilości PP:
- za dokończenie samuczka - 5PP
- w losowaniu
- za najwyższą pozycję w rankingu prestiżu
- za udział w organizowanych przez nas konkursach i eventach - brakuje "za najwyższą pozycję w konkursie wytrenowanych punktów energii"

Pojedynki - zasady przyznawania punktów
Pojedynek wygrany:
A) z lepszym przeciwnikiem: 2 pkt
B) z przeciwnikiem, który ma podobną ilość umiejętności: 1 pkt
C) ze słabszym przeciwnikiem: 0.5 pkt - brak informacji kiedy gracz przestaje być przeciwnikiem o podobnej ilości umiejętności

Jak zdobywać umiejętności?
Do dyspozycji mamy kilka rodzajów treningów, dzięki którym możemy wytrenować bądź otrzymać umiejętności.
Trening normalny - Trenujemy poprzez klikanie wybrane przez Nas umiejętności - do wyboru mamy balans, wybicie, lądowanie, koncentracja. Koszt treningu wzrasta wraz ze wzrostem umiejętności. - Nie jest to błąd, ale proponuję dodać informację, że na macierzystej skoczni koszt treningu jest niższy niż na pozostałych

Oczywiście jest też mnóstwo literówek, ale nie będę ich wymieniać
Pozdrawiam, Radek Wink
 
Odpowiedz
#3
Dzięki za czujność, poprawimy wyłapane bługi.

(05-12-2018, 16:19)szwedek napisał(a):  Wyłapałem błędy i niedociągnięcia w FAQ:

Nie mogę typować w bukmacherze. Dlaczego?
Nie można obstawiać zawodów, w których nie bierze się udziału. - Błąd, nie można obstawiać zawodów w których bierze się udział

Kiedy zmienia się wiek skoczka?
Wiek skoczka zmienia się wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. - Nie jest to prawda

Mistrzostwa Indywidualne - Udział bierze najlepszych 50 zawodników pod względem umiejętności. MI odbywają się po zakończeniu PŚ. - Należy podkreślić, że według Rankingu Umiejętności, a nie rankingu ogólnego

Jak najlepiej przygotować się do zawodów?
Aby być najlepiej przygotowanym do zawodów niezbędnie jest:
A) nawoskowanie nart odpowiednim woskiem (dobranym do warunków atmosferycznych panujących w danym mieście)
B) posiadanie 100% formy oraz 0% zmęczenia
Oponcjonalnie można kupić napój energetyczny - Podpunkt B wypada uzupełnić o 100% dyspozycji (no chyba, że jednak nie ma ona na nic wpływu)

Jak skrócić czas treningu?
Możemy skrócić jedynie czas trwania normalnego treningu. Aby to zrobić należy zakupić trenera (Statystyki -. Sztab) lub wykupić Konto Premium. - Konto Premium nie skraca czasu treningu, a jedynie umożliwia trenowanie trzech statystyk jednocześnie zamiast dwóch

Jak mogę zdobyć Punkty Premium (PP)?
PP można kupic TUTAJ i wesprzeć tym samym rozwój gry Smile
Poza tym można otrzymać pewne ilości PP:
- za dokończenie samuczka - 5PP
- w losowaniu
- za najwyższą pozycję w rankingu prestiżu
- za udział w organizowanych przez nas konkursach i eventach - brakuje "za najwyższą pozycję w konkursie wytrenowanych punktów energii"

Pojedynki - zasady przyznawania punktów
Pojedynek wygrany:
A) z lepszym przeciwnikiem: 2 pkt
B) z przeciwnikiem, który ma podobną ilość umiejętności: 1 pkt
C) ze słabszym przeciwnikiem: 0.5 pkt - brak informacji kiedy gracz przestaje być przeciwnikiem o podobnej ilości umiejętności

Jak zdobywać umiejętności?
Do dyspozycji mamy kilka rodzajów treningów, dzięki którym możemy wytrenować bądź otrzymać umiejętności.
Trening normalny - Trenujemy poprzez klikanie wybrane przez Nas umiejętności - do wyboru mamy balans, wybicie, lądowanie, koncentracja. Koszt treningu wzrasta wraz ze wzrostem umiejętności. - Nie jest to błąd, ale proponuję dodać informację, że na macierzystej skoczni koszt treningu jest niższy niż na pozostałych

Oczywiście jest też mnóstwo literówek, ale nie będę ich wymieniać
Pozdrawiam, Radek Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości