1. KS Wróblin
2. Mi-S-tyki
3. Ks eBe
4. BlueBirds
Zawodnik turnieju: Tom Mac ID:13291
Najlepszy właściciel: Merlin ID:15292
1. Ks eBe(H)vs Mi-S-tyki
2. BlueBirds(H) vs FC Wróblin
2-7 sierpnia (42-47 dzień sezonu)
1. Mi-S-tyki(H) vs Ks eBe
2. FC Wróblin(H) vs BlueBirds
Ks eBe(H) vs BlueBirds
BlueBirds(H) vs Ks eBe
Ks eBe(H) vs BlueBirds
Mi-S-tyki(H) vs FC Wróblin
12 sierpnia (53 dzień sezonu)
FC Wróblin(H) vs Mi-S-tyki
13 sierpnia (54 dzień sezonu)
Mi-S-tyki(H) vs KS Wróblin
1.FC Wróblin 4 0 2885.3
2.Ks eBe 2 2 2729.9
3.Szeregowy 0 4 1957.1
Szeregowy(H) vs Ks eBe 9-10 lipca(18-19 dzień sezonu)
Ks eBe(H) vs FC Wróblin 10-11 lipca(19-20)
FC Wróblin(H) vs Szeregowy 13-14 lipca(22-23)
Ks eBe(H) vs Szeregowy 16-17 lipca(25-26)
FC Wróblin(H) vs Ks eBe 18-19 lipca(27-28)
Szeregowy(H) vs FC Wróblin 20-21 lipca(29-30)
1.Mi-S-tyki 4 0 1371.8
2.BlueBirds 2 2 1110.9
3.London Team 0 4 0
London Team(H) vs BlueBirds 12-13 lipca(21-22 dzień)
BlueBirds(H) vs Mi-S-tyki 13-14 lipca(22-23)
Mi-S-tyki(H) vs London Team 14-15 lipca(23-24)
BlueBirds(H) vs London Team 16-17 lipca(25-26)
Mi-S-tyki(H) vs BlueBirds 18-19 lipca(27-28)
London Team(H) vs Mi-S-tyki 20-21 lipca(29-30)
2. Mi-S-tyki
3. Ks eBe
4. BlueBirds
Zawodnik turnieju: Tom Mac ID:13291
Najlepszy właściciel: Merlin ID:15292
Półfinały
24-30 lipca (33-39 dzień sezonu) 1. Ks eBe(H)vs Mi-S-tyki
2. BlueBirds(H) vs FC Wróblin
2-7 sierpnia (42-47 dzień sezonu)
1. Mi-S-tyki(H) vs Ks eBe
2. FC Wróblin(H) vs BlueBirds
Mecz o 3 miejsce
8-11 sierpnia (48-52 dzień sezonu) Ks eBe(H) vs BlueBirds
BlueBirds(H) vs Ks eBe
Ks eBe(H) vs BlueBirds
Finał
10-11 sierpnia (51-52 dzień sezonu) Mi-S-tyki(H) vs FC Wróblin
12 sierpnia (53 dzień sezonu)
FC Wróblin(H) vs Mi-S-tyki
13 sierpnia (54 dzień sezonu)
Mi-S-tyki(H) vs KS Wróblin
Grupa A
Wygrane Przegrane Punkty
2.Ks eBe 2 2 2729.9
3.Szeregowy 0 4 1957.1
Szeregowy(H) vs Ks eBe 9-10 lipca(18-19 dzień sezonu)
Ks eBe(H) vs FC Wróblin 10-11 lipca(19-20)
FC Wróblin(H) vs Szeregowy 13-14 lipca(22-23)
Ks eBe(H) vs Szeregowy 16-17 lipca(25-26)
FC Wróblin(H) vs Ks eBe 18-19 lipca(27-28)
Szeregowy(H) vs FC Wróblin 20-21 lipca(29-30)
Grupa B
Wygrane Przegrane Punkty
2.BlueBirds 2 2 1110.9
3.London Team 0 4 0
London Team(H) vs BlueBirds 12-13 lipca(21-22 dzień)
BlueBirds(H) vs Mi-S-tyki 13-14 lipca(22-23)
Mi-S-tyki(H) vs London Team 14-15 lipca(23-24)
BlueBirds(H) vs London Team 16-17 lipca(25-26)
Mi-S-tyki(H) vs BlueBirds 18-19 lipca(27-28)
London Team(H) vs Mi-S-tyki 20-21 lipca(29-30)