Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na waletnynki
#1
Macie jakieś pomysły na prezenty walentynkowe?

Zastanawiam się nad sprezentowaniem czegoś swojej kobiecie. Co sądzicie o bukiecie kwiatów? Przeglądałem sobie kwiaty w kwiaciarni w Lublinie i bardzo mi się podobały.
 
Odpowiedz
#2
Sam nie wiem co mogę kupić Swojej żonie na walentynki Smile
_______________
 
Odpowiedz
#3
Witajcie. Dawno mnie nie bylo. Panowie. Bukiet kwiatów, wspólna kolacja przy świecach winie i muzyce, a wasza kobieta i tak bd w siódmym niebie Smile można jeszcze dołożyć jakąś blyskotke ?? wiadomo, w zależności od budżetu i okoliczności. Do zaręczyn pierścionek Big Grin
Ale i tak moim zdaniem:
"Kwiaty, kolacja, świece, wino, muzyka i Wy. Może nie być bogato i sycie, kobiety cieszy gest, romantyzm i bliskość waszej osoby Smile" więc nie szukajcie głęboko w necie, tylko w swoje serca, serca bliskich patrzcie, Kochajcie się na wzajem i nie cudujcie.
I tak ogólnie, wasze kobiety, pewnie zasługują, a może nie które nie xD na więcej takich wspólnych walentynek. Nawet w czerwcu Big Grin i w kazdym miesiącu przez caly rok Smile
 
Odpowiedz
#4
Jest bardzo wiele ciekawych prezentów które można kupić na walentynki Smile
_______________
 
Odpowiedz
#5
Też całkiem fajny pomysł Smile
_______________
 
Odpowiedz
#6
My z żoną nie obchodzimy walentynek Big Grin

---
 
Odpowiedz
#7
Też uważam że walentynki powinny być cały rok a nie jeden dzień w roku.
 
Odpowiedz
#8
Zorganizuj jakieś miłe wyjście we dwoje Smile.
 
Odpowiedz
#9
Albo kup jakieś piękne kwiaty.
 
Odpowiedz
#10
Hej. Ostatnio wiele czasu poświęciłem na szukanie prezentów na walentynki oraz dla moich dzieciaków, najbardziej uniwersalną są słodycze, spersonalizowane czekolady to najlepszy prezent, natknąłem się na taką stronę https://xn--biaaczekolada-yhc.pl/co-przygotowac-zamiast-slodyczy-dla-dzieci-3-propozycje-slodkich-przekasek/ i powiem wam że jest świetna, znalazłem w niej wiele przydatnych i ciekawych informacji na temat naszych ulubionych słodyczy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości