Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
08-14-2021, 16:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-14-2021, 16:55 przez Karol.)
W sezonie 12 udział w Turnieju Klubowym weźmie 14 zespołów. Zostaną oni podzieleni na 4 grupy. W grupie A i B 4 zespołów natomiast w grupie C oraz D 3 drużyny. Z grupy wyjdą po dwie najlepsze ekipy.
Następnie drużyny zagrają w ćwierćfinale.
Ćwierćfinał
E .1A vs 2B
F. 1B vs 2A
G. 1C vs 2D
H. 1D vs 2C
PÓŁFINAŁY
Zwycięzca pary E vs zwycięzca pary F
Zwycięzca pary G vs zwycięzca pary H
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
08-14-2021, 16:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2021, 10:08 przez Karol.)
Grupa A
1. Snow Aviators
2. Związek Klubów Karola 5
3. Flying Hawks
4. Feniks
TERMINARZ
1 kolejka
Data: 17.08.21
Snow Aviators vs Związek Klubów Karola 5 "G"
"G" Flying Hawks vs Feniks
2 kolejka
Data: 19.08.21
"G" Snow Aviators vs Flying Hawks
Związek Klubów Karola 5 vs Feniks "G"
3 kolejka
Data: 22.08.21
Snow Aviators vs Feniks "G"
"G" Związek Klubów Karola 5 vs Flying Hawks
4 kolejka
Data: 26.08.21
"G" Snow Aviators vs Związek Klubów Karola 5
Flying Hawks vs Feniks "G"
5 kolejka
Data: 01.09.21
Snow Aviators vs Flying Hawks "G"
"G" Związek Klubów Karola 5 vs Feniks
6 kolejka
Data: 06.09.21
"G" Snow Aviators vs Feniks
Związek Klubów Karola 5 vs Flying Hawks "G"
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
08-14-2021, 16:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2021, 10:08 przez Karol.)
Grupa B
1. LKS Klimczok Bystra
2. KS Wróblin
3. KSZ YETI
4. LKS Olimpia Goleszów
TERMINARZ
1 kolejka
Data: 17.08.21
LKS Klimczok Bystra vs KS Wróblin "G"
"G" KSZ YETI vs LKS Olimpia Goleszów
2 kolejka
Data: 19.08.21
" G"LKS Klimczok Bystra vs KSZ YETI
KS Wróblin vs LKS Olimpia Goleszów "G"
3 kolejka
Data:22.08.21
LKS Klimczok Bystra vs LKS Olimpia Goleszów "G"
KS Wróblin vs KSZ YETI "G"
4 kolejka
Data: 26.08.21
"G" LKS Klimczok Bystra vs KS Wróblin
KSZ YETI vs LKS Olimpia Goleszów "G"
5 kolejka
Data: 01.09.21
LKS Klimczok Bystra vs KSZ YETI "G"
" G"KS Wróblin vs LKS Olimpia Goleszów
6 kolejka
Data: 06.09.21
"G"LKS Klimczok Bystra vs LKS Olimpia Goleszów
"G" KS Wróblin vs KSZ YETI
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
08-14-2021, 16:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2021, 10:08 przez Karol.)
Grupa C
1. ZKK - Związek Klubów Karola 4
2. Klubik
3. KS Warta Team 2020
TERMINARZ
1 kolejka
Data: 17.08.21
ZKK - Związek Klubów Karola 4 vs Klubik "G"
2 kolejka
Data: 19.08.21
Klubik vs KS Warta Team 2020 "G"
3 kolejka
Data: 22.08.21
"G" ZKK - Związek Klubów Karola 4 vs KS Warta Team 2020
4 kolejka
Data: 26.08.21
"G" ZKK - Związek Klubów Karola 4 vs Klubik
5 kolejka
Data: 01.09.21
"G" Klubik vs KS Warta Team 2020
6 kolejka
Data: 06.09.21
ZKK - Związek Klubów Karola 4 vs KS Warta Team 2020 "G"
Pomocnik Administratora
Liczba postów: 1,068
Liczba wątków: 92
Dołączył: 06-09-2014
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Karol
Lokalizacja: Suwałki
08-14-2021, 16:56
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2021, 10:07 przez Karol.)
Grupa D
1. ZKK - Związek Klubów Karola
2. Polska 2020
3. Bóg-Honor-Ojczyzna
Terminarz
1 kolejka
Data: 17.08.21
ZKK - Związek Klubów Karola vs Polska 2020 "G"
2 kolejka
Data: 19.08.21
"G" Bóg-Honor-Ojczyzna vs Polska 2020
3 kolejka
Data: 22.08.21
"G" ZKK - Związek Klubów Karola vs Bóg-Honor-Ojczyzna
4 kolejka
Data: 26.08.21
"G" ZKK - Związek Klubów Karola vs Polska 2020
5 kolejka
Data: 01.09.21
Bóg-Honor-Ojczyzna vs Polska 2020 "G"
6 kolejka
Data: 06.09.21
ZKK - Związek Klubów Karola vs Bóg-Honor-Ojczyzna "G"
Moderator
Liczba postów: 175
Liczba wątków: 20
Dołączył: 20-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Dawid Fibner
Lokalizacja: Poznań
Klubowicz
Liczba postów: 15
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-06-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: alfaholik1990
Lokalizacja: Tuchola
Zawodowy Skoczek
Liczba postów: 51
Liczba wątków: 0
Dołączył: 31-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Leszek67
Lokalizacja: Łódź
Medalista
Liczba postów: 241
Liczba wątków: 0
Dołączył: 01-04-2019
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Tom Mac
Lokalizacja: Sosnowiec
Moderator
Liczba postów: 154
Liczba wątków: 10
Dołączył: 13-01-2021
Płeć: Mężczyzna
Login z gry: Michael Angelo
Lokalizacja: Polska