Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy popierasz ideę?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
57.14%
8 57.14%
Nie
42.86%
6 42.86%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kluby ośmioosobowe
#1
ID/nick: Mariuszyn
Pomysł:Już trwała duża i mocna dyskusja, wiadomo kto jest na nie. Niemniej jednak ja stanowczo uważam, że zespoły 8 osobowe to świetny pomysł. Zamiast bawić się w źle nazywaną akademię (bo tak naprawdę byłaby to drużyna rezerw) zwiększmy miejsce do 8 osób w klubie, niech każdy właściciel inaczej sobie zagospodaruje to miejsce. Moim zdaniem jest to duży i dobry wpływ na nowych zawodników z tego powodu iż można go nauczyć jak dobrze grać, gdzie i co ma trenować, a także będzie dostawał bonus treningu od trenera klubowego. Dzięki temu jeszcze więcej graczy pozostanie aktywnych w grze i nawet jak będą odchodzić to wymiana będzie odbywać się wewnątrz gry, a nie że po wylogowaniu gracz już więcej się nie zaloguję z tego powodu, że może nie wie co i jak lub wydaje mu się to beznadziejne. 8 osób w zespole to przeznaczenie tj 1-4 miejsca to najlepsza czwórka to wiadome, 5-6 to rezerwowi, a miejsca 7-8 to juniorzy naszego klubu i takie rozumowanie na pewno przeprowadziłoby wielu właścicieli klubu. Proste rozwiązanie w skrypcie należy zmienić cyferkę i wszystko będzie ok, a w raz z rozwojem gry powinna zostać zwiększona ilość miejsc w klubie.
Cel: Pomoc ze strony doświadczonych graczy w klubie nowo zarejestrowanym graczom, wsparcie pieniężne oraz mentalne.
Plusy: Więcej graczy pozostanie w grze, możliwość poprowadzeni następców na miejsca klubowe. Szybki czas realizacji pomysłu i wprowadzenia go do gry.
Minusy: Minusów nie ma żadnych, minusy są wyłącznie przez niektórych sztucznie wynajdowane.

Przykład sztucznie wynajdowanego problemu: (autor spit - moderator czatu)
Po raz kolejny na nie, powodów jest mnóstwo:

"Pierwszy i najważniejszy, składy sześcioosobowe prosperują BARDZO dobrze, zdanie znacznie doświadczonych graczy jak matty'ego oraz silver już powinny Ci dać do myślenia
Po drugie, po co juniorzy w składzie? Po tygodniu, dwóch będzie płacz i lament że nie grają w zawodach, że grają tylko w sparingach, będą psuli atmosferę, że nie skaczą i będą chcieli odejść i stworzą swój klub -> czyli to prowadzi i tak do tworzenia "MILION KLUBÓW" (chociaż wiemy, że z lig obecnie cały czas ktoś wypada i wchodzą nowe, także nowe kluby to dobra rzecz - dla przykładu w 1 lidze są 3 nieaktywne zespoły, w 2 lidze 2 nieaktywne zespoły)
Po trzecie, pytanie dla Ciebie - jaka jest różnica między rezerwami, a akademią?

*rezerwy czyli fakt rozumienia, że ktoś już jest doświadczony, ale brakuje mu nieco um do pierwszego składu (czyli pozycja w zespole 5-6)
*akademia czyli fakt rozumienia, że jest to ktoś nowy, którego trzeba poprowadzić za rączkę i wyszkolić (czyli tak na prawdę moja propozycja akademii, która przypadła matty'emu)

A i do punktu 2 nie mów mi, że mu powiesz iż jest "NOWY" i zrozumie. NIE, on tak i tak będzie chciał odejść - doświadczenie z innych gier, w których byłem właścicielem/kapitanem/założycielem/zastępc"
 
#2
Po raz kolejny na nie, powodów jest mnóstwo:

Pierwszy i najważniejszy, składy sześcioosobowe prosperują BARDZO dobrze, zdanie znacznie doświadczonych graczy jak matty'ego oraz silver już powinny Ci dać do myślenia
Po drugie, po co juniorzy w składzie? Po tygodniu, dwóch będzie płacz i lament że nie grają w zawodach, że grają tylko w sparingach, będą psuli atmosferę, że nie skaczą i będą chcieli odejść i stworzą swój klub -> czyli to prowadzi i tak do tworzenia "MILION KLUBÓW" (chociaż wiemy, że z lig obecnie cały czas ktoś wypada i wchodzą nowe, także nowe kluby to dobra rzecz - dla przykładu w 1 lidze są 3 nieaktywne zespoły, w 2 lidze 2 nieaktywne zespoły)
Po trzecie, pytanie dla Ciebie - jaka jest różnica między rezerwami, a akademią?

*rezerwy czyli fakt rozumienia, że ktoś już jest doświadczony, ale brakuje mu nieco um do pierwszego składu (czyli pozycja w zespole 5-6)
*akademia czyli fakt rozumienia, że jest to ktoś nowy, którego trzeba poprowadzić za rączkę i wyszkolić (czyli tak na prawdę moja propozycja akademii, która przypadła matty'emu)

A i do punktu 2 nie mów mi, że mu powiesz iż jest "NOWY" i zrozumie. NIE, on tak i tak będzie chciał odejść - doświadczenie z innych gier, w których byłem właścicielem/kapitanem/założycielem/zastępcą.

Tyle.
 
#3
Teraz proszę o uwagę!

Powyższy pomysł pokazuje minus tego pomysłu Big Grin czyli sztucznie wynajdowany i pozwolę sobie go wkleić z cytatem i nickiem autora tego postu jako ten sztucznie wynajdowany

(czyli tak na prawdę moja propozycja akademii, która przypadła matty'emu) Tylko Matty gra w tą grę i Silver? z tego co wiem oni popierają ten Twój idealny pomysł Big Grin A zobacz na ankietę wyżej i co uważają o tym inni gracze Smile Ale tak tak niezwykle ważne jest to że mattjemu przypadło do gustu!
 
#4
6 osób na tak? Wszyscy koledzy z zespołu lub ewentualnie Gazior? Smile
I ja nie widzę sztucznie wynajdowanego sprzeciwu, po prostu będzie więcej spin o to że "JUNIORZY" nie skaczą oraz NAJWAŻNIEJSZE zespoły w sześć osób prosperują bardzo dobrze, więc nie rozumiem zrobienie ośmioosobowego składu , który może wprowadzić zamieszanie w zespołach.

Miejsce juniora jest w akademii, a nie w pierwszym zespole.
 
#5
Rozczaruje Cię niestety oprócz Twojego głosu i nie wiem Twojego kompana, to ode mnie dla Twojej informacji z klubu jeszcze nikt nie zagłosował ;] zresztą jak zagłosują to zobaczysz Smile i proszę nie wypowiadać się na temat ankiety, bo Twoje pomysły są popierane, sam powiedziałeś przez kogo, a te osoby tylko tutaj nie grają tylko na temat pomysłu się proszę wypowiadać

BEZ ZBĘDNEGO SPAMU
 
#6
Napiszę jeszcze raz, bo modyfikowałem:

I ja nie widzę sztucznie wynajdowanego sprzeciwu, po prostu będzie więcej spin o to że "JUNIORZY" nie skaczą oraz NAJWAŻNIEJSZE zespoły w sześć osób prosperują bardzo dobrze, więc nie rozumiem zrobienie ośmioosobowego składu , który może wprowadzić zamieszanie w zespołach.

Miejsce juniora jest w akademii, a nie w pierwszym zespole.
 
#7
Wypowiedziałem się już na ten temat w innym temacie - Akademia.

Zamykam, kosz.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości