Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chcesz, aby odbyło się przelosowanie lig?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
77.14%
27 77.14%
Nie
22.86%
8 22.86%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Przelosowanie lig
#21
Dobra już tłumaczę.

Jak będzie wyglądać pierwszy koszyk(tutaj podam potencjał na tą chwilę brany ma być rzeczywisty) :

1.Waga Ciężka
2.KKS Wisła
3.. YouDaBomB . ™
4.Dragon Ball Team
5.MKS Total
6.Zwiazek OSP RP

Drugi koszyk :

1.Ponury Żniwiarz
2.Skoczkowie
3.viktoria
4.Wisła
5.Wisła Ski Kraków
6.Winter Team

i tak dalej i tak dalej do 6 koszyków (właściwie 8 jeśli chcemy by wszystkie grupy miały taką samą ilość drużyn)

Do grupy losowana jest jedna drużyna z koszyka i tak stworzymy 8 grup. Tylko aby to zrobić, musimy zrobić większą losowość tego , bo jeśli gra będzie wyglądać tak jak wygląda to praktycznie nie ma to sensu. Pomysł moim zdaniem jest bardzo dobry tylko, że administratorzy musieli by zmienić rozgrywkę a czy im się chce, czy potrafią, to już jest inna kwestia Wink
 
#22
Aaa teraz jasne Smile No to fajnie, tylko fakt, wtedy musiałaby być faktycznie zmieniona losowość, bo na chwilę obecną to byłoby pewnie tak, że drużyna z pierwszego koszyka 1- miejsce w grupie, z drugiego 2-miejsce itd. Chyba że trafiło by np. na 6 i 7 drużynę wg potencjału czy różnice byłyby niewielkie Big Grin
 
#23
Nie będzie 6 lig wyrównanych bo jak niby jak załóżmy w jednej grupie będzie grać 1, 7, 13,20,27,34,41,48 klub?
Chodzi po prostu o to by skoki się wyrównały. Gazior nie chcesz mi chyba powiedzieć, że np na olimpiadę przyjeżdża Rumun jakiś i skacze 9 metrów bo stoch jest najlepszy i skacze 105? Czy Maksimochkin który nie jest jakoś mega dobry , skoczył 105.5 o takie rozwiązania mi chodzi. WIĘKSZA REALISTYKA.

Silver dokładnie , bo nie ukrywajmy, gra w tej chwili, same skoki są totalnie nie ogarnięte i głupie.
 
#24
Po co losować, kombinować z koszykami? AT napisał, że chodzi o ustalenie drużyn w ligach według potencjału. W 1 lidze będą grały najlepsze 8 drużyn według potencjału rzeczywistego, w 2 lidze kolejne 8 i tak dalej. Szanse będą bardzie wyrównane, 2 drużyny będą awansowały i 2 spadały. Chyba o to AT chodzi.
 
#25
No tak raczej AT o to chodzi, ale szanse wcale nie będą aż takie wyrównane, ale to wyjdzie w praniu, bo jak widać po wynikach ankiety niemal pewne, że zostanie wprowadzone.
A Sexusowi chodzi o takie rozwiązanie w przypadku, gdyby była nieco większa losowość w rozgrywkach ligowych, żeby gra była bardziej realna.
 
#26
Matty może być tak jak mówisz, naprawdę mało mnie interesuje jak będzie to rozlosowane choć gdyby było tak jak ja napisałem nie byłoby źle. Główna sprawa rozgrywać się powinna o realność gry. Żeby nie było przypadków gdy skacze 230 osób na skoczni HS 137 i tylko 5 osób przekracza 100 m , jeśli to jest dla kogoś normalne i realne to nie mamy o czym rozmawiać Smile
 
#27
To jest spraw ana całkiem inny temat i tak jak powiedział AT jest pomysł na to, ale trzeba przedyskutować.
 
#28
Więc niech będzie nowy temat i dyskutujmy. Bo nowy sezon się zbliża czasu mało Smile
 
#29
W sumie to jest niepoważne, że my mamy myśleć za twórców jak powinien być napisany silnik gry.
W tej chwili ta gra nie ma nic wspólnego ze skokami, jest tylko bezsensowne nabijanie punktów.
Niech twórcy pójdą po rozum do głowy, bo teraz to wygląda, jakby im się nawet myśleć nie chciało, logika typu "tu se klikajcie, tu macie "uczciwe" wyniki, A TU MOŻECIE KUPIĆ PP".
Zastanawiają mnie kompetencje twórców (czy to chociaż są studenci informatyki?) i ich poziom IQ. Panowie, naprawdę słabo to teraz wygląda.

Formę powinno się wbijać dłużej i powinno to być trudniejsze. Wyobrażacie to sobie, żeby każdy skoczek po odbytym treningu był w najlepszej formie? Smile W rzeczywistych skokach trzeba trafić z formą np. na igrzyska olimpijskie, tu takiego elementu nie ma wcale. I PRZEDE WSZYSTKIM, wszystko powinno opierać się na prawdopodobieństwie, nie na sztywnym wyniku wyliczanym ze stałych * przypadkowa losowość.
Widziałem pomysł, by było 5% szans, aby skoczek poleciał 15m dalej. AHA, czyli ktoś kto normalnie skacze 8 metrów, skoczy 23m jak mu sie pofarci? Smile Rozwiązania rodem z podstawówki, inteligencja pomidora...
 
#30
Ja głosuję na tak. Ligi powinny być ustalane według rankingu potencjału, aby była w nich jakaś walka, a nie tak jak do tej pory, że o mistrzostwo walczyły max 2 zespoły.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości