Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie...?
#1
witam, mam od pewnego czasu pewne rozważania, gram w te grę od 23 dni, nie zbyt dużo,
ale dostrzegam pewną rzecz, nie jest wstanie nowy zawodnik dogonić czołówki, nawet
za pomocą wspomagaczy czy też innych cudów Smile w podobnych grach nie koniecznie sportowych
typu "ogame" nowi gracze startują na jednym poziomie, wtedy szanse są wyrównane, rozumiem
że tutaj nie jest to możliwe co wynika z niskiej ilości zawodników, lecz powinniśmy zrobić
tak aby nowych graczy przyciągnąć, co w tym momencie będzie naprawdę ciężko, z tego powodu
że sezon zimowy się właśnie skończył, zaczyna się okres letni, będzie ciężko zaciekawić nowych
a co dopiero pozyskać nowych ludzi, rozumiem, jest czas na promowanie gry, lecz zastanówmy się
czy jesli już ktoś zacznie grać to czy zostanie na dłużej? Ja osobiście nie zamierzam rozstawać
się z grą, lecz uważam że każdy powinien mieć szansę gonić top 50 nie mówiąc juz o top 10.
Każdy zaczyna od zera, robi się te specializację, codzienny monotonny trening, trening w klubie,
loterie, karnety na skocznie, ale to za mało aby gonić najlepszych, gdzie trening w klubie mają
powyżej 100 wtedy naprawdę ciężko gonić. Powinniście to przemyśleć, bo to by pomogło w rozwoju
gry, nowi ludzie, co niektóry zapewne kupiłby sobie premium itd... a i może ciekawiej by było,
zrobiliście nowy silnik skoków, super, widać różnice i fajnie sie skakało lecz chyba to trochę
za mało, poza tym może powinno się coś zrobić z nieaktywnymi graczami? po co robić sztuczny tłum
w rankingu gdzie znajdują sie nieaktywni gracze i nie mowie o tych co nie ma 2 dni, lecz o tych co
nie ma ich juz ponad 50 dni... myślicie ze wrócą? chyba że pod koniec roku.
 
Odpowiedz
#2
Fakt jest jedne dogonić czołówki nie masz żadnych szans tak samo jak ja.
 
Odpowiedz
#3
dokladnie, kazdy pomysl może być trafny, chyba gramy po to aby być jednym z lepszych, a tak naprawde musiała by sie stać katastrofa aby dogonić chociażby top 20, a tak naprawde kazdy chcialby osiagnać coś takiego jak puchar swiata Smile poki co to niemożliwe, więc administratorzy, czas pomyśleć co dalej Wink
 
Odpowiedz
#4
Nie do końca jest dobre to że jest liniowość w skoku potencjału. Trzeba by to według jakiegoś innego wariantu dać . I powinno być większa szansa na zdobycie punktów energii dla młodych.
A może jakaś motywacje do treningu wprowadzić. że Ci lepsi mają mniejszą ochotę , słabiej trenują bo są najlepsi i spoczywają na laurach. A młode wilczki ską lepiej. Forma powinna mieć może wieksze wachania. Ze zawodnik ma szczyt formy na 2-5 zawodach i a tak to nie jest wstanie trzymać 100% . Chyba ze dać naprzykrzy opcje 200% formy ,A domyślna jest 100%. Trzeba coś pokombinować by utrudnić starszym odskakiwanie tak bardzo od reszty. Np Japończyk ma już kupę lat a niej jest najlepszy...
 
Odpowiedz
#5
http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1300
 
Odpowiedz
#6
Uważam że ten temat trzeba poruszyc, nie wiem nawet kto i po co zamknął te wątek
 
Odpowiedz
#7
Dobrze że można znowu dyskutować

________________
https://www.depilacjagdynia.pl
 
Odpowiedz
#8
A moze tak naprzyklad ludzia bez premium z umietnosciami p9nizej 50 000 dac trenowac na silowni a gracza powyzej 100 000 uniemozliwic trening na silowni lub wprowadzic jakies utrudnienia. Naprzyklad graczy do 100 000 umiejetnosci dac mozl8wosc szybszego rozwoju . No alb9 cos w tak8m stylu sory za literowki z telefonu gram czekam na mobilke jakas
 
Odpowiedz
#9
Zawsze uwielbiałem grać w tą grę, sprawiała mi wiele frajdy w młodych latach.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości